خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش طرح کلبه کد - MA 10

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
تابلو فرش طرح کلبه کد - MA 10
تابلو فرش طرح کلبه کد - MA 10
محصول ویدئو ندارد
1,400,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 997 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
رنگ بندی: 14
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ: آکرولیک هیت ست شده صد در صد
ماشین بافت: 2
ميانگين امتيازات: 5 از 5 امتياز!

معرفی تابلو فرش طرح کلبه 

 

تابلو فرش یکی از محصولات کارخانه فرش روز می باشد که شما می توانید آن را به قیمت درب کارخانه تحویل بگیرید . محصولات این کارخانه بسیار متنوع هستند و شما می توانید از این تنوع لذت ببرید . 

انواع تابلو فرش ماشینی کلاریس ، منظره ، چهره ، آیه ، نقاشی ، طراحی و غیره در این دسته از محصولات فروشگاه اینترنتی کارخانه فرش روز کاشان به چشم می خورند . 

یکی از انواع این محصولات طرح کلبه می باشد . طرح کلبه در دسته منظره و نقاشی قرار می گیرد ولی اگر بخواهیم دقیق تر دسته بندی کنیم ، در دسته بندی منظره قرار خواهد گرفت ، چون ملاک دسته بندی نقاشی ، اصولا نقاشی های معروف از اشخاص معروف می باشد . 

پس تابلو فرش منظره طرح کلبه ، نام کامل این محصول می باشد که برای شما در حال معرفی هستیم . 

این محصول دارای 1000 شانه می باشد . وقتی می گوییم 1000 شانه یعنی در یک متر عرض این بافته ها ، 1000 گره یافت می شود . تراکم این محصول هم 3000 می باشد . وقتی هم صحبت از تراکم می شود تعداد گره های یک متر از طول محاسبه می شود . 

اینگونه تابلو فرش ها را به این خاطر که در رقابت با محصولات دستباف باشند ، دستباف گونه می بافند و سعی در طراحی بهینه آن دارند . 

هم چنین تابلو فرش ماشینی طرح کلبه دارای 14 رنگ واقعی می باشد که بر این اساس نقشه آن طراحی شده است و به مرحله بافت رسیده است . 

از ویژگی های ظاهری این محصول باید گفت که کلبه جنگلی در کنار رودخانه و در میان درخت های انبوه قرار گرفته است که از ان جا که معلوم است ، طراحی آن بر اساس فصل پاییز صورت گرفته است ، چون برگ های درختان زرد رنگ شده است و در حال ریزش می باشد . 

و در نهایت این که این محصول با نهایت کیفیت ممکن و با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته شده است و شما می توانید این محصول را با قاب سفارشی تحویل بگیرید . 

ویژگی های کلیدی
تابلو فرش ماشینی طرح کلبه 1000 شانه در 14 رنگ واقعی و با کیفیت ممتاز تولید می شود .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه