خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم گبه طرح طرفه کد - 343 sh

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم گبه طرح طرفه کد - 343 sh
گلیم گبه طرح طرفه کد - 343 sh
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 330
تراکم: 900
رنگ: 8
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر پنبه
ابعاد: 1*1.5 1.5*2.25 2*3 50*80 2.5*3.5 3*4

محصولات فرش روز کاشان

گلیم گبه طرح طرفه کد - 343 sh
گلیم گبه از گذشته ی بسیار دور مورد استفاده بسیاری از مردم ایران زمین و سایر ملل است . گبه در آغاز به صورت دست بافت تولید می شد که وقت و زحمت فراوانی می برد، به این دلیل است که این نوع هنر دستی پیشینه و هم محبوبیت زیادی دارد به دلایل گفته شده ارزش هنری گبه بالا و به تبع آن قیمت آن نیز زیاد است و برای همه با وجود جذابیت امکان خرید وجود ندارد و بسیاری از کسانی که به این نوع گبه و گلیم فرش علاقه دارند ودوست دارند آن را در دیزاین خانه خود استفاده کنند و برایشان استفاده از گبه دستبافت به علت قیمت بالای آن امکان پذیرنیست ، به همین دلیل صنعت فرش ماشینی که تجربه زیادی در تولید فرش ماشینی درجه یک دارد اقدام به طراحی دقیق و کپی برداری از گبه دستبافت کرد تا طرح و نقش آن عینا روی گبه ماشینی اجرا گردد . با تولید انبوه گلیم گبه ماشینی و قیمت بسیار پایین آن نسبت به نوع گبه دستبافت بازار فروش نیز از آن استقبال کرد تا مردم ازگبه ماشینی که مشابه به گبه دستباف است اما قیمت مناسبی دارد و با هر توان مالی امکان خرید آن وجود دارد خرید کنند .
صنعت تولید فرش ماشینی توانست با این نوع آوری کمکی بزرگ در جهت اشاعه هنر و فرهنگ ایرانی در سراسر جهان کند و به دلیل قیمت مناسب این نوع گبه ایرانی شما می توانید با هر سلیقه ای که دارید با چند تخته گبه منزل خود را فرش کنید . گبه با توجه به طرح زیبایش هیچ گونه تضادی حتی با دکور های مدرن نیز ندارد و به راحتی قابل استفاده است . یکی از پیشنهاد های من در انتخاب گبه طرح زیبای طرفه است این طرح دارای رنگ بندی لایت و دلنشینی است که با نمادهای ایران باستان مزین شده است و طرفداران زیادی دارد و نقشه ای پرفروش به حساب می آید گلیم گبه طرح طرفه دارای تراکم عرضی 330 شانه و تراکم طولی 900 است و با دستگاه شونهر آلمان بافته می شود گلیم گبه 330 شانه سنتی طرح طرفه با نخ پلی استر پنبه بافته می شود که مقاومت بسیار بالایی دارد که برای خرید از فروشگاه فرش روز می توانید اقدام کنید و روی گبه را مانند نوع دستبافت آن دارای پرزهای ریز میکند تا خیلی به گبه دستبافت شبیه تر باشد کارخانه فرش کاشان یا همان فرش روز کاشان انواع گلیم فرش که شامل گلیم فرش گبه ، معمولی ، متال و فرش ماشینی درجه یک است را به طور دقیق طراحی و به مرحله تولید و عرضه ی آن به صورت خرید مستقیم فرش ماشینی از کارخانه کرده است تا بدین صورت محصولات فرش روز بدون واسطه و با قیمت بسیار پایین و ارسال رایگان فرش و تحویل فرش ماشینی درب منزل به دست مشتریان در سراسر کشور برساند .

ویژگی های کلیدی
گبه طرح طرفه دارای تراکم عرضی 330 شانه و تراکم طولی 900
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه