خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم گبه ماشینی طرح فارسان کد – sh 340

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم گبه ماشینی طرح فارسان کد – sh 340
گلیم گبه ماشینی طرح فارسان کد – sh 340
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 330
تراکم: 900
رنگ: 8
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر پنبه
ابعاد: 1*1.5 1.5*2.25 2*3 50*80 2.5*3.5 3*4

محصولات روز کاشان

گلیم گبه ماشینی طرح فارسان کد – sh 340

زندگی به سبک ایرانی ، هر چه که بخواهیم زندگی به سبک اروپایی و مدرن داشته باشیم باز هم میخواهیم به گذشته خود بازگردیم مثل شنیدن صدای غلغل سماور روی طاغچه یا استفاده از پشتی کنار دیوار . برای بازگشت به گذشته یا ایجاد احساس نوستالژیک می توانیم از چند راه کار ساده استفاده کنیم مثلا:

1- استفاده از ظرف های فیروزه ای برای روی میز یا درون ویترین ها

2- میتوانیم گوشه ای از خانه را بدون مبلمان بگذاریم و ار بالشت های شکلاتی شکل یا پشتی استفاده کنیم

3 – حتی میتوانیم از تخت های های چوبی که به سبک ایرانی طراحی شده اند استفاده کنیم یا حتی از کرسی برای زمستان ها و روی آن را پارچه ترمه بیاندازیم . از ظرف های چینی گل قرمز استفاده کنیم تا ما را به یاد مادربزرگ هایمان بیندازد .

4- با چند تکه چوب میتوانیم روی دیوار ها طاقچه درست کنیم و شمعدان ها و فانوس قدیمی را روی آن ها بگذاریم .

5- از گلدان های سفالی که گل های شمعدانی قرمز و صورتی دارداستفاده کنیم .

6- گلیم و جاجیم را نه تنها برای فرش کردن بلکه برای روکش کردن مبل ها و به عنوان تابلو فرش هم می توانیم استفاده کنیم . امروزه افراد زیادی دوست دارند از گلیم گبه و جاجیم استفاده کنند . چرا که این فرش ها حال و هوای زندگی را در خود دارند و روح دیگری به آپارتمان های دلگیر وکوچک می دهند .

گبه ها به راحتی با دکور و مبلمان منزل ست می شوند این گونه که می توانیم بایک دست مبلمان که رنگ روشن یا خنثی داشته باشد را با گلیم گبه قرمز یا آبی چینش کنیم یا این که آن را زیرمیز ناهار خوری پهن کنیم . با گلیم گبه ماشینی کاشان می توانید به راحتی کوسن مبلهایتان را بپوشانید . پشتی های قدیمی را با اندکی تعمیر و استفاده از گبه ماشینی روکش کنیم و آن را در کنار شومینه قرار بدهیم پاهایمان را بکشم و احساس آرامش کنیم . همیشه اسم تابلو فرش که می آید ذهن را به یاد تابلو فرش های نفیس و گرانقیمت دستبافت می اندازد اما ما میتوانیم با پرداخت قیمت اندکی هزینه یک گبه ماشینی تهیه کنیم و آن را با یک چهارچوب ساده یا مشبک قاب بگیریم و دیوار خالی خانه مان را به زیباترین وجه تزیین کنیم . گلیم گبه  ظاهری ایده ال و اصیلی دارند و با فضای دکوراسیون داخلی ست میگردند . با تمام اوصافی که بیان شد گلیم گبه ماشینی گزینه خوبی است برای اکثر راه کارهای پیشنهادی ، گلیم گبه ها به خاطر قیمت ارزان و طرح های متنوعی که دارد میتواند انتخاب مناسبی باشد به خصوص به خاطر این که در تمام طرح ها ، نقش ها و نمادهای اصیل استفاده شده است . گلیم گبه ماشینی طرح فارسان با دو رنگ اصلی سرمه ای و قرمز بافته شده است که شش ضلعی بزرگی در مرکز قرار دارد به رنگ سرمه ای که اطراف آن را رنگ قرمز پوشانده است . گلیم گبه طرح فارسان 330 شانه در تراکم 900 بافته شده است و حاشیه ی آن با گل و بوته های شاه عباسی مزین گردیده .

ویژگی های کلیدی
گلیم گبه ماشینی طرح فارسان با دو رنگ اصلی سرمه ای و قرمز
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه