خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم گبه ماشینی طرح حوض کد - sh 339

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم گبه ماشینی طرح حوض کد - sh 339
گلیم گبه ماشینی طرح حوض کد - sh 339
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 330
تراکم: 900
رنگ: 8
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر پنبه
ابعاد: 1*1.5 1.5*2.25 2*3 50*80 2.5*3.5 3*4

معرفی محصولات روز کاشان

گلیم گبه ماشینی طرح حوض کد - sh339 

امروزه در دنیا یی زندگی می کنیم که به دهکده جهانی معروف است ، تبادل اطلاعات و کالااز یک طرف دنیا به طرف دیگر به راحتی آب خوردن است . پیشرفت علم و تکنولوژی کمک بسیاری به آسایش و رفاه انسان ها کرده است . آن گونه که با یک ایمیل و کلیک کردن روی چند آیکون ، جنس مورد نظرمان را از کشوری دیگر خریداری کنیم و آن را درب منزلمان تحویل بگیریم . ازاین قانون صنعت فرش ماشینی نیز مستثنی نیست . سالانه چندین تن فرش ماشینی با یک کلیک از ایران خریداری می شود . ایران تولید کننده انواع فرش ماشینی است به طو مثال تولید کننده فرش ماشینی 1200 شانه است که در دنیا بی رقیب است حتی کشورهایی که خود تولید کننده وسازنده دستگاه بافت فرش هستند قادر به رقابت با ایران در این زمینه نیستند . ایران تولید کننده انواع فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه و انواع مختلف فرش فانتزی و مدرن شامل : شنل ، شگی ، کارپت لند و فرش های سه بعدی و انواع گلیم فرش با شاخه های گلیم فرش ماشینی ، گلیم گبه ماشینی ، گلیم جاجیم ماشینی ، و گلیم فرش متال است .

 

اطلاعاتی که در مورد صادرات فرش کاشان باید بدانید

یکی از قطب های فرش ماشینی در ایران شهر کاشان است . فرش ماشینی کاشان در دنیا بی نظیر است ، شهر کاشان با حدود سه هزار واحد تولید فرش ماشینی و مجهز ترین ماشین های بافندگی فرش قطب تولید فرش ماشینی در کشور است . فرش ماشینی کاشان به کشورهای اروپایی ، آسیایی و عربی حوزه خلیج فارس صادر می شود . گلیم فرش ها که دارای بافت لوپ است ( لوپ یعنی بافتی که دارای خاب نیست ) و ار این بابت که پرز ندارد مورد پسند بعضی از افراد واقع می شود . گلیم فرش ها به راحتی قابل شست وشو و جارو زدن است . خود گلیم فرش ها نیز به شاخه های متعددی تقسیم می شود مانند : گلیم فرش ماشینی معمولی که طرح های فانتزی هم روی آن قابل اجراست . ازانواع دیگر گلیم ها گلیم گبه و گلیم فرش متال است . گبه ها از طرفداران بسیاری هم در ایران و هم در خارج کشور برخوردار است . چرا که طرح های متعددی و اصیل ایرانی را دارد در این طرح ها ازنماد های مختلف استفاده شده است و در حین سادگی ، آرامش و زیبایی خاصی به منزل و دیزایین خانه می دهد . یکی ازاین گلیم گبه ها ، گلیم گبه طرح حوض است که این طرح بسیار ساده است و زمینه ساده سرمه ای دارد و با یک حاشیه ی باریک که در آن رنگ های مختلفی به کار رفته است . در حاشیه ی مرکزی گلیم گبه هشت ضلعی می بینیم که نقش طاووس روی آن حک شده است و دو پنج ضلعی در پایین و بالا که به همان نقش ها مزین شده است . این گلیم گبه ماشینی کاشان با دستگاه شونهر در 330 شانه و تراکم 900 بافته شده است . فروشگاه آنلاین فرش روز تولید کننده انواع فرش ماشینی درجه یک ، گلیم ، گلیم گبه و گلیم فرش متال و سایر فرش های ماشینی است و آن را به صورت خرید مستقیم فرش و تحویل فرش درب منزل در دسترس  مشتریان عزیز فقط با یک کلیک  قرار داده است 

ویژگی های کلیدی
گلیم گبه ماشینی کاشان با دستگاه شونهر در 330 شانه و تراکم 900
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه