خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A
گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A
محصول ویدئو ندارد
450,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 500
تراکم: 1000
جنس نخ: پلی استر هیت ست
دستگاه بافت: شونهر
رنگ: 8
کیفیت: درجه یک

معرفی محصولات فرش روز کاشان


گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3008 A


گبه ها نوعی فرش ماشینی هستند که از ترکیب سنت و مدرنیته پدید آمده اند گبه ها عموما پرزهای بلند تری نسبت به قالی دارند و گاهی ارتفاع نخ آن به یک سانتیمتر هم می رسد . آنچه که در تمام گبه ها میبینیم نقشه پردازی است که با شکل های هندسی ، شکل حیوانات و پرندگان صورت میگیرد . گبه ها جزو شاخه ی گلیم فرش است . طرح گبه های ماشینی اقتباس شده از همان طرح های بافته شده ی عشایری است . اما با دو تفاوت که گبه های ماشینی به تولید انبوه رسیده اند و چون با دستگاه تولید می شوند هزینه ی بسیار کم تری نسبت به نمونه دستبافت خود دارند . گلیم گبه عشایری می توانند با انواع دکوراسیون ها ست گردد و هم در چیدمان های سنتی و هم در دکورهای مدرن کارایی دارد . در منازلی که دکورهای مدرن و وسایل و چیدمان فانتزی دارد استفاده از یک گلیم گبه عشایری می تواند فضا را گرمتر نشان بدهد . گبه عشایری اکثرا در رنگ های گرم و زنده بافته می شود رنگ هایی مانند رناسی ، لاکی ، سرمه ای و قهوه ای را بیشتر میبینیم و اصولا رنگ های خنثی در بافت آن ها استفاده نمی شود . طرح ها ی گبه بسیار متنوع است اما گبه 500 شانه عشایری اختصاصا طرح هایی دارد که از نمونه دستبافت آن برگرفته شده است . گبه هر چند جزء شاخه گلیم فرش ها محسوب می شود اما از طرفی هم به خاطر خاب بلند تارهایش به دسته فرش سنگین وزن متعلق است . گلیم گبه بر اساس طرح ، قیمت و ابعادی که دارد قابل استفاده در تمام مکان های خانه است از گبه عشایری می توان هم در راهرو ها و هم درپذیرایی و اتاق خواب استفاده کرد اما ما برای پهن کردن در آشپزخانه آن را پیشنهاد نمی کنیم استفاده گبه در آشپزخانه به دلیل الیاف بلند ی که دارد قدری مشکل است چون فرش آشپزخانه باید سبک و به راحتی قابل شست و شو باشد . گلیم گبه عشایری 500 شانه کد – 3008 دارای تراکم 1000 است که با دستگاه شونهر بافته شده است . این گبه عشایری در 4 رنگبندی بافته شده است و عرضه شده است . برای خرید گلیم گبه عشایری می توانید به فروشگاه آنلاین فرش روز مراجعه کنید و طرح های بیشتر آن را مشاهده نمایید .

ویژگی های کلیدی
گلیم گبه عشایری 500 شانه کد – 3008 دارای تراکم 1000 است که با دستگاه شونهر بافته شده است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه