خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A
گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A
محصول ویدئو ندارد
450,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 500
تراکم: 1000
جنس نخ: پلی استر هیت ست
دستگاه بافت: شونهر
رنگ: 8
کیفیت: درجه یک

معرفی محصولات فرش روز کاشان


گلیم گبه 500 شانه عشایری کد – 3002 A


فرش ماشینی 500 شانه عشایری جزء بافت گلیم گبه محسوب می شود . طرح آن برگرفته از فرش های سنتی و اصیل ایرانی است . طرح های هندسی ، اسلیمی ، محراب و ترنج در این دسته از گبه ها طراحی و بافته شده است . نقوش سنتی که برگرفته از دست بافته های عشایراست آن را بسیار شبیه به گبه عشایری ساخته و وجه تسمیه این گونه فرش ماشینی 500 شانه شده است . اگر بخواهیم مجموعه ای زیبا از هنرطراحی و رنگ و اصالت را یک فرش ماشینی ببینم بهترین نمونه ی آن گلیم گبه عشایری است . بسیاری از مردم در سر تا سر دنیا علاقه مند به این نوع بافت و نقش هستند و مبالغ زیادی را برای خرید گبه می پردازند . قیمت گبه ماشینی نسبت به نمونه ی ماشینی آن بسیار ارزانتر است و هر کسی با هر امکان مالی که دارد می تواند به راحتی آن را تهیه کند . گبه ماشینی 500 شانه عشایری دارای 5 رنگ بندی است در رنگ های لاکی ، سرمه ای ، گلبهی ، آبی و بادامی است ؛ که با هر نوع دکوراسیونی مچ می شود و قابل تطبیق است این نوع گبه با ابعاد متنوعی که دارد قابل استفاده در مکان های مختلف خانه است . گبه عشایری مورد نظر دارای محراب و ترنج است که به نحو هندسی طراحی و بافته شده است و بدون پرز دهی و با خاب 10 میلی متربسیار نرم و لطیف است . به راحتی قابل شست وشو می باشد . گبه ماشینی کاشان با نخ خاب پلی استر هیت ست بافته با دستگاه شونهر بافته شده است . 8 رنگ اصلی در بافت گبه طرح عشایری به زیبایی به کار رفته است . شرکت فرش روز کاشان انواع فرش ماشینی طرح گبه را تولید کرده است و با تاسیس فروشگاه آنلاین خود خرید اینترنتی گبه ماشینی را در دسترس هم وطنان قرار داده است .

ویژگی های کلیدی
گبه ماشینی کاشان با نخ خاب پلی استر هیت ست بافته با دستگاه شونهر بافته شده است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه