خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش متال طرح بلوچ

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم فرش متال طرح بلوچ
گلیم فرش متال طرح بلوچ
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 320
تراکم: 960
جنس نخ: هیت ست
دستگاه بافت: USL
ابعاد: 1*1.5 - 50*80 - 1.5 * 2.25 - 2 * 3 - 3*4 - 2.5*3.5

گلیم متال طرح بلوچ

گلیم فرش ماشینی طرح بلوچ برگرفته از نقوشی ارزشمند است که این نقوش بیشتر برگرفته از گلیم فرش دست بافت که عشایر میبافند است ، شرکت فرش روز کاشان سعی کرده در برخی تولیدات گلیم فرش خود از جمله در تولید گلیم متال با توجه به مورد توجه بودن این نوع طرح و نقشه ها که دارای قدمت بالا و نشانه ی تمدن ایران زمین و هنر عشار مردمان ایران می باشد از این نقوش استفاده و این هنر زیبا را در صنعت فرش ماشینی نیز به کار بگیرد به همین دلیل در تولیدات گلیم فرش متال سعی شده از نقوش و طرح های بلوچی و عشایر استفاده شود تا ارزش این نقوش و اصالت این نوع هنر و نقش را بیشتر به ملت های مختلف معرفی کند . در زمینه تولید گلیم متال باید گفت تعداد شانه در این نوع گلیم فرش 320 شانه است و دارای 960 تراکم
است ، دستگاه بافت گلیم متال usl است و نخ به کار رفته نخ هیت ست شده می باشد که قدرت بالایی دارد و استفاده از این نوع نخ باعث بالا رفتن قدرت و طول عمر گلیم فرش نیز می شود .  رنگ زمینه گلیم متال طرح بلوچ قهوه ای است و ترکیب رنگبندی این طرح شامل رنگ های ، کرم ، قهوه ای ، خاکی ، سبز و رنگ های دیگر است که با به کاربردن این نوع رنگ کمک بیشتری در به تصویر کشیدن نقوش بلوچی در گلیم فرش ماشینی متال می شود کاربرد این نوع گلیم فرش  بیشتر در مکان های کم رفت وآمد و برای دکوراسیون های سنتی استفاده می شود . اگر شما قصد خرید گلیم فرش ماشینی متال را دارید این طرح بسیار زیبا و دارای اصالت و تمدن ایرانی می باشد . شما می توانید برای خرید گلیم فرش ماشینی  و گلیم ارزان قیمت با مراجعه به سایت فرش روز کاشان . ثبت سفارش خود شما میتوانید گلیم متال و گلیم فرش ارزان قیمت به قیمت تولیدی و ارسال به سراسر کشور را سفارش دهید ، امیدواریم خریدی به یاد ماندنی در خاطر شما عزیزان ثبت شود .

ویژگی های کلیدی
گلیم متال طرح بلوچ قهوه ای
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه