خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه
فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه
محصول ویدئو ندارد
0 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 10000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته: نامحدود
کیفیت: درجه یک

فرش ماشینی کلاریس چهل تیکه که به نوعی از فرش های مدرن طرح چهل تکه می باشد را می توانید در طرح های متنوع و رنگ بندی های مختلف در فروشگاه فرش روز مشاهده نمایید. در باب این نمونه از محصول که در بالا عکس آن را می بینید تنوع رنگ بندی فرش کلاریس چهل تیکه آبی، فرش بنفش، فرش سیرنگ و قرمز را می توان بیان نمود که انتخاب این محصول را برای هارمونی های رنگ دکوراتیو منازل با دیزاین مدرن مناسب نموده است. البته در باب فرش چهل تکه سی رنگ برخلاف دیگر رنگ بندی ها می توان در هر هارمونی و سبک دکوراتیو به سبب طیف رنگی گسترده زمینه فرش، آن را انتخاب نمایید.
در باب بررسی خرید و قیمت فرش ماشینی کلاریس کلکسیون چهل تیکه لازم است تا با ویژگی های این محصول آشنا گردید تا بتوانید به اطلاعات لازم در باب قیمت و خرید دست یابید.
ویژگی فرش چهل تکه کلاریس
برای بافت این محصولات ابتدا فرش 700 شانه تراکم 2550 که از فرش های خام یا سفید می باشد برای چاپ طرح مورد نظر در دستگاه قرار می گیرد. چاپ کلاریس برخلاف چاپ های سابلیمیشن طرح مورد نظر را به صورت عمقی چاپ می نماید و به سبب استفاده از تعداد پالت های رنگی نامحدود زیبایی بی نظیری را برای این محصولات به همراه می آورد. از جنس نخ خاب بافت این محصولات که از جنس الیاف پلی اوژن می باشد می توان به ثبات رنگ پذیری و دوام این محصولات اشاره نمود که به نوعی از لحاظ کیفی این فرش را در رده فرش های درجه یک قرار می دهد. 

ویژگی های کلیدی

خرید و قیمت فرش ماشینی کلاریس کلکسیون چهل تیکه
همان طور که در بالا بیان شده است در باب قیمت می توان به ویژگی هایی نظیر تعداد رنگ به کار رفته در فرش، تعداد تراکم بافت، نوع جنس نخ و حتی ابعاد فرش اشاره داشت که در زمینه تعیین قیمت این محصولات تاثیر گذار است. البته در باب قیمت فرش های کلاریس چهل تیکه نحوه فروش توسط فروشگاه نیز در این زمینه تاثیر گذار می باشد که در فروشگاه فرش روز به سبب خرید حضوری و خرید آنلاین که حذف واسطه ها و دلالان را به همراه دارد نیز قیمت مناسبی برای محصولات لحاظ می گردد. به همین جهت خرید و قیمت فرش ماشینی کلاریس کلکسیون چهل تیکه در این فروشگاه با قیمت مناسب و خرید مستقیم صورت می گیرد.

 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه