خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

روش های ارسال فرش خریداری شده از فرش روز

کارخانه فرش روز کاشان دارای سریتعرین سیستم ارسال فرش بدون هزینه یعنی ارسال رایگان فرش از کارخانه فرش روز کاشاان به باربری شهر مقصد یا ارسال و تحویل فرش درب منزل در اسرع وقت می باشد و تلاش کرده کلیه سفارشات آنلاین و غیر آنلاین خود را به صورت رایگان بین 7 الی 14 روز کاری به مشتریان عزیز و هموطنان تحویل نماید.

ضمنا کلیه فرش ها قبل از ارسال توسط واحد کنتزل کیفیت محصولات از لحاظ طرح فرش ، رنگ فرش ، اندازه فرش ، کیفیت فرش و سالم بودن کامل فرش کنترل و بررسی شده و بعد ارسال خواهند شد تا رضایت کامل مشتریان را جلب نمایند.

ضمنا مشتریانی که درخواست تحویل سریعتر فرش دارند می توانند با هماهنگی واحد فروش فرش روز کاشان از مزایای ارسال اکپرس فرش برخوردار شوند.

آدرس کارخانه : کاشان . شهرک صنعتی راوند . خیابان دهم جنوبی . کارخانه فرش روز کاشان
تلفن تماس : 03155418337
دفتر مرکزی کاشان : کاشان . فاز 2 ناجی آباد . خیابان مهستان . جنب لوازم خانگی حیدریان . دفتر مرکزی فرش روز کاشان - تلفن تماس : 03155418336
مشاوره و سفارش با کارشناسان فرش روز:
کارشناس شماره یک 091311634278
کارشناس شماره دو 09132566909
کارشناس شماره سه 09130292187

با تشکر - واحد کنترل کیفیت و فروش فرش روز کاشان

 

 

نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی
راهنمای خرید از فرش روز
انواع فرش ماشینی گل برجسته و مزایا و معایب آن!
فرش آشپزخانه عروس چه ویژگی هایی باید داشته باشد
با این نکات قیمت فرش ماشینی ارزان تر می شود
راهکار های خرید فرش ماشینی مناسب
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه