خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

به فرش روز خوش آمديد!

خوش آمدید ! وارد سایت شوید و محصولات جدید بعد از آخرین بازدیدتان را مشاهده نمایید.

خرید و قیمت فرش ماشینی کاشان از کارخانه فرش روز با تضمین کیفیت

خرید فرش ماشینی ارزان شاید یک دغدغه برای دوستانی باشد که برای تهیه لوازم منزل و یا جهیزیه خود به دنیال تهیه قالی هستند و در نظر دارند که علاوه بر قیمت مناسب ، کیفیت عالی را هم در نظر بگیرند . بهترین فرش ماشینی ایران همانطور که باید بدانید ، در کاشان تولید می شود . کارخانه های مختلفی در کاشان و آران و بیدگل در قالب شهرک های صنعتی ، در زمینه قالبافی ماشینی یا صنعتی فعال هستند.

بیش از 1000 واحد تولیدی و کارخانه فرش در این مناطق در حال فعالیت هستند تا بهترین فرش های ماشینی را در انواع 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 ، 1250 و 1500 شانه ، تابلو فرش ، فانتزی و مدرن ، کودک ، گلیم ، گلیم گبه ، گبه عشایری و سجاده به تولید و عرضه برسانند. 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله آکریلیک ، ترک ، پنبه و پلی استر.
فرش ماشینی کاشان را از فروشگاه اینترنتی ما با کم ترین قیمت در بازار بخرید و در ازای سفارشات بالای یک میلیون تومان ما به صورت پستی محصولات را ارسال خواهیم کرد . شما با سفارش از فروشگاه ما علاوه بر دریافت فرش های با کیفیت ، حمایت از کالای ایرانی هم خواهید داشت. 

جهت مشاوره و فروش خانگی فرش و خرید عمده فرش با ما در ارتباط باشید : 09130291242

 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه