خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

به فرش روز خوش آمديد!

خوش آمدید ! وارد سایت شوید و محصولات جدید بعد از آخرین بازدیدتان را مشاهده نمایید.

کارخانه فرش روز ارائه کننده فرش ماشینی درجه یک

خرید فرش ماشینی ارزان شاید یک دغدغه برای دوستانی باشد که برای تهیه لوازم منزل و یا جهیزیه خود به دنیال تهیه قالی هستند و در نظر دارند که علاوه بر قیمت مناسب ، کیفیت عالی را هم در نظر بگیرند .

بهترین فرش ماشینی ایران همانطور که باید بدانید ، در کاشان تولید می شود . کارخانه های مختلفی در کاشان و آران و بیدگل در قالب شهرک های صنعتی ، در زمینه قالبافی ماشینی یا صنعتی فعال هستند . 

بیش از 1000 واحد تولیدی و کارخانه فرش در این مناطق در حال فعالیت هستند تا بهترین فرش های ماشینی را در انواع 700 شانه ، 1000 شانه ، 1200 ، 1250 و 1500 شانه ، تابلو فرش ، فانتزی و مدرن ، کودک ، گلیم ، گلیم گبه ، گبه عشایری و سجاده به تولید و عرضه برسانند . 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله آکریلیک ، ترک ، پنبه و پلی استر .

فرش ماشینی کاشان را از فروشگاه اینترنتی ما با کم ترین قیمت در بازار بخرید و در ازای سفارشات بالای یک میلیون تومان ما به صورت رایگان محصولات را ارسال خواهیم کرد . شما با سفارش از فروشگاه ما علاوه بر دریافت فرش های با کیفیت ، حمایت از کالای ایرانی هم خواهید داشت . 

نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه