خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2006

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2006
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2006
محصول ویدئو ندارد
0 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز

سفارشي کردن

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2006
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2006 بزرگترین فرش ماشینی سایز بزرگ 8 ضلعی در جهان است که عرض آن 12 متر است . که در وسط این فرش یا همان ترنج نقشی زیبا طراحی شده است که دور آن را یک 8 ضلعی فرا گرفته است که مثلث هایی در بالای ضلع هایش نقش نمایی می کنند و در بالای مثلث ها اشکال هندسی طراحی شده است . در لچک فرش یا همان گوشه های فرش نقش های محراب آن ها را در بر گرفته اند . اگر در زمینه فرش یا متن فرش نگاه کنید ، تمام آن را اشکال هندسی با گل های ریز و درشت و شاخ و برگ های زیبا که هماهنگی جالب و زیبایی به فرش داده است ، فرا گرفته است . فرش ماشینی ابعاد بزرگ به صورت فرش گرد سایز بزرگ ، فرش بیضی بزرگ ، مستطیلی شکل و به صورت ابعاد سفارش شده و در سایز و اندازه بسار دقیق توسط متخصصان و هنرمندان برجسته فرش بافته می شود . و فرش بیضی بزرگ به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شود . نخ به کار رفته در این فرش ها نخ اکرولیک است که از بهترین نخ ها می باشد ، ماندگاری و مقاومت فرش را بالا می برد .
از ویژگی های مهم یک فرش ماشینی شانه و تراکم فرش است که با دانستن اطلاعاتی در باره ی آن ها به راحتی می توان یک فرش خوب یا یک فرش اصل را تشخیص داد . فرش های ماشینی در شانه های مختلف بافته می شوند که تراکم یک فرش بر اساس شانه فرش است . فرش ها به صورت 500 شانه با تراکم 1200 ، 700 شانه با تراکم 2550 ، 1000 شانه با تراکم 3000 ، 1200 شانه با تراکم 3600 و فرش 1500 شانه با تراکم 4500 می باشد . به هر متر از عرض یک فرش شانه می گویند ، یعنی این که در هر یک متر از عرض فرش 700 شانه ، 700 تا گره باشد و به هر متر از طول یک فرش تراکم می گویند ، یعنی این که در هر یک متر از طول فرش 700 شانه ، 700 تا گره باشد .
فروشگاه فرش روز با ارائه بهترین مقالات این امکان را در اختیار مردم گذاشته اند که قبل از خرید اینترنتی اطلاعات موردنیاز را درباره ی فرش بدانند تا بتوانند بهترین ها را انتخاب کنند . شما می توانید با خرید اینترنتی فرش از فرش روز خانه تان را به روز کنید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید .

ویژگی های کلیدی
بزرگترین فرش ماشینی سایز بزرگ 8 ضلعی در جهان است که عرض آن 12 متر است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه