خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005
محصول ویدئو ندارد
0 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز

سفارشي کردن

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005
فرش ماشینی ابعاد بزرگ کد 2005 یکی از فرش هایی است که به صورت گرد بافته شده است و بر اساس سفارش مشتری به خاطر آب نمایی که در وسط قرار دارد ، ترنج یا همان وسط فرش برش داده شده است . در زمینه فرش که دور آب نما است با اشکال هندسی طراحی شده است و زمینه فرش از گل ها و شاخ و برگ ها پر شده است و حاشیه زیبایی که با فرش هماهنگی بسیاری دارد . فرش گرد سایز بزرگ ، فرش بیضی بزرگ ، فرش های مستطیلی شکل و فرشهای بزرگ پارچه بر اساس سفارش مشتریان توسط بهترین متخصصان و هنرمندان فرش بافته می شوند . فرش قواره بزرگ با استفاده از دستگاه وندویل و در 8 رنگ زیبا طراحی و بافته می شوند . فرش های سایز بزرگ به صورت 1000 شانه با تراکم3000 ، 1200 شانه با تراکم 3600 و بر اساس سفارش مشتریان در سایز ، اندازه و شکل دلخواه مشتریان به صورت دقیق بافته می شوند .
فرش گرد سایز بزرگ یکی از زیباترین فرش ها به شمار می آید و به منزل جلوه ی زیبایی را می بخشد . قطر فرش های گرد بزرگ در ابعاد سفارشی بافته می شوند . فرش گرد سایز بزرگ به خاطر گرد بودنش و این که گوشه ندارند فضای کمتری از خانه را می گیرند . این فرش ها را بهترین متخصصان فرش و هنرمندان در شهر کاشان می بافند . تعداد قلیلی از شرکت های بافندگی فرش در کاشان قادر به طراحی و بافت اینگونه فرش سایز بزرگ هستند .
فرش روز یکی از فروشگاه های اینترنتی است که مشتریان می توانند قبل از خرید یا سفارش فرش اطلاعات زیادی درباره ی فرش به دست آورید و برای خرید فرش خوب با اطمینان خرید کنید . با خرید مستقیم از فروشگاه فرش روز فرش ماشینی اصل و فرش خوب را درب منزل تحویل بگیرید .

ویژگی های کلیدی
فرش قواره بزرگ با استفاده از دستگاه وندویل و در 8 رنگ زیبا طراحی و بافته می شوند
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه