خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005

فرش قواره بزرگ با استفاده از دستگاه وندویل و در 8 رنگ زیبا طراحی و بافته می شوند

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005

0 ریال
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 1000 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2005
فرش ماشینی ابعاد بزرگ کد 2005 یکی از فرش هایی است که به صورت گرد بافته شده است و بر اساس سفارش مشتری به خاطر آب نمایی که در وسط قرار دارد ، ترنج یا همان وسط فرش برش داده شده است . در زمینه فرش که دور آب نما است با اشکال هندسی طراحی شده است و زمینه فرش از گل ها و شاخ و برگ ها پر شده است و حاشیه زیبایی که با فرش هماهنگی بسیاری دارد . فرش گرد سایز بزرگ ، فرش بیضی بزرگ ، فرش های مستطیلی شکل و فرشهای بزرگ پارچه بر اساس سفارش مشتریان توسط بهترین متخصصان و هنرمندان فرش بافته می شوند . فرش قواره بزرگ با استفاده از دستگاه وندویل و در 8 رنگ زیبا طراحی و بافته می شوند . فرش های سایز بزرگ به صورت 1000 شانه با تراکم3000 ، 1200 شانه با تراکم 3600 و بر اساس سفارش مشتریان در سایز ، اندازه و شکل دلخواه مشتریان به صورت دقیق بافته می شوند .
فرش گرد سایز بزرگ یکی از زیباترین فرش ها به شمار می آید و به منزل جلوه ی زیبایی را می بخشد . قطر فرش های گرد بزرگ در ابعاد سفارشی بافته می شوند . فرش گرد سایز بزرگ به خاطر گرد بودنش و این که گوشه ندارند فضای کمتری از خانه را می گیرند . این فرش ها را بهترین متخصصان فرش و هنرمندان در شهر کاشان می بافند . تعداد قلیلی از شرکت های بافندگی فرش در کاشان قادر به طراحی و بافت اینگونه فرش سایز بزرگ هستند .
فرش روز یکی از فروشگاه های اینترنتی است که مشتریان می توانند قبل از خرید یا سفارش فرش اطلاعات زیادی درباره ی فرش به دست آورید و برای خرید فرش خوب با اطمینان خرید کنید . با خرید مستقیم از فروشگاه فرش روز فرش ماشینی اصل و فرش خوب را درب منزل تحویل بگیرید .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه