خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2004
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2004 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2004 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2004

فرش ماشینی سایز بزرگ یکی از طرح هایی است که دارای لچک است و لچک فرش با ترنج فرش در طرح و رنگ هماهنگی جالبی دارد

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2004

0 ریال
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 1000 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2004
در ترنج فرش ماشینی سایز بزرگ با کد 2004 نقش زیبایی طراحی شده است که در فرش سایز بزرگ سرترنج که شبیه ترنج است جلوه زیبایی به فرش داده است و در زمینه اصلی فرش طرح های زیبایی با سه اندازه کوچک و متوسط و خیلی بزرگ دور ترنج طراحی شده است که در داخل آن ها گل های ریزی با رنگ آمیزی زیبا طراحی شده است که نمای قشنگ تری به ترنج داده است و بقیه متن اصلی فرش را با طرح های زیبایی که از لوزی های کوچک تشکیل شده است پر شده است . فرش ماشینی سایز بزرگ یکی از طرح هایی است که دارای لچک است و لچک فرش با ترنج فرش در طرح و رنگ هماهنگی جالبی دارد . و حاشیه فرش هم با طرح ها و گل های زیبایی طراحی شده است ( برای توضیحات بیشتر راجع به طرح های تشکیل دهنده فرش اینجا کلیک کنید ) حاشیه فرش بزرگ پارچه بر اساس سفارش مشتری با دقت و به زیبایی طراحی و بافته شده است ، طوری که در ادامه یکی از حاشیه های فرش یک دایره که در وسط آن طرح ترنج طراحی شده است و هنرمندان به زیبایی توانسته اند که آن دایره را با کل فرش هماهنگ کنند . فرش قواره بزرگ به صورت سفارش مشتری به صورت 1000 شانه با تراکم 3000 و 1200 شانه با تراکم 3600 بافته می شوند . در هر طرح از  فرش های ماشینی سایز بزرگ 8 رنگ زیبا به کاربرده شده است . فرش های ماشینی در ابعاد بزرگ به صورت فرش گرد سایز بزرگ ، مستطیلی ، بیضی شکل و بر اساس سفارش های مشتریان بافته می شوند . فرش های ماشینی ابعاد بزرگ با بهترین دستگاه ها و با نخ آکرولیک بافته می شوند .
اکرلیک یک الیاف مصنوعی است که از پلیمری به اسم پلی اکریلو نیترل ساخته شده است . اکرلیک ها به صورت های مختلفی تولید می شوند که بعضی از آن ها رنگ نمی شوند و به صورت الیاف سفید می باشند و بعضی از آن ها به صورت اکرو می باشند و برخی هم به صورت رنگی هستند . نخ اکرلیک بسیار سبک می باشد و وقتی در یک فرش ماشینی نخ اکرلیک به کاربرده می شود ، بسیار فرش با دوام است و ماندگاری بالایی دارد . در مقابل شستشو بسار مقاوم است و در مقابل نور خورشید ، روغن ، چربی و مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارد . ضد حساسیت است و بدون پرز دهی می باشد .
شرکت فرش روز توانسته است با ارائه بهترین محصولات رضایت مشتریانش را جلب کند و برای سفارش و خرید فرش سایز بزرگ می توانید به صورت اینترنتی از فروشگاه فرش روز فرش خود را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه