خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2003
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2003 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2003 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2003

فرش بزرگ پارچه به صورت 1000 شانه و 1200 شانه و بر اساس سفارش مشتری بافته می شود

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2003

0 ریال
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 1000 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2003

فرش ماشینی سایز بزرگ با کد 2003 در ترنج فرش نقش خیلی زیبایی طراحی شده است که قسمت زیادی از وسط فرش را فرا گرفته است ، که جلوه ی جذابی به فرش داده است . وقتی به فرش نگاه می کنی دور تا دور ترنج یا همان متن اصلی فرش را گل های خیلی زیبا که جلوه ی بیشتری به فرش داده است طراحی شده است . در لچک فرش ماشینی ابعاد بزرگ طرح کوچکی که با ترنج فرش هماهنگ است توسط هنرمندان فرش طراحی شده است . در حاشیه داخلی و خارجی فرش لوزی های کوچک و بزرگ نقش آفرینی می کنند . در حاشیه اصلی فرش اشکال هندسی طراحی شده است که در داخل و خارج آن ها گل های زیبایی نمایان است .

فرش های ماشینی در ابعاد بزرگ به صورت 1000 شانه و 1200 شانه و بر اساس سفارش مشتری بافته می شود . فرش سایز بزرگ در منازل ، حسینیه ها ، مساجد ، کاخ ها ، هتل ها و بر اساس سلیقه مشتریان در مکان های دیگر هم استفاده می شوند . فرش های سایز بزرگ به صورت فرش گرد سایز بزرگ ، فرش بیضی بزرگ ، فرش 8 ضلعی ، فرش مستطیلی شکل بزرگ و فرش سفارشی بافته و تولید می شوند .

فرش های ماشینی با طرح های مختلف بافته می شوند و برای اینکه یک فرش را بهتر بشناسید پس باید اجزای طرح یک فرش را بدانید . اجزای طرح یک فرش ماشینی عبارت اند از ؛ متن اصلی یا زمینه فرش ؛ به زمینه ی فرش که تمام قسمت های فرش روی آن پیاده شده اند می گویند و رنگ اصلی یک فرش همان رنگ زمینه فرش است . ترنج ؛ که در وسط فرش قرار دارد و در بعضی از طرح های فرش های ماشینی در بالای ترنج سر ترنج قرار دارد که بر اساس طرح ترنج طراحی شده است و بر اساس نقشه فرش ، طرح آن ها متفاوت است . لچک فرش ؛ به چهار گوشه متن اصلی فرش یا زمینه فرش می گویند . حاشیه فرش ؛ یکی از قسمت های مهم یک فرش حاشیه فرش است که به سه قسمت حاشیه اصلی ، حاشیه داخلی و حاشیه خارجی تقسیم می شود که به قسمت پهن آن حاشیه اصلی و به قسمت باریک کنار زمینه اصلی حاشیه داخلی و به قسمت باریک کنار گلیم باف فرش را حاشیه خارجی فرش می گویند . گلیم باف فرش ؛ برای مقاومت یک فرش در قسمت های بالا و پایین فرش زنجیره بافی می شود که به آن گلیم باف می گویند . ریشه یا چله ؛ برای زیبایی یا نمای یک فرش در قسمت بالا و پایین فرش ، پایین گلیم باف فرش ریشه های زیبا و ظریفی را به فرش می دوزند . فرش ماشینی سایز بزرگ باید با دقت و مهارت بسیار بافته بشود و طوری که وقتی بافته می شود باز هم تمام اجزای یک طرح در آن به زیبایی تمام طراحی شده باشند ، برای همین بهترین متخصصان و هنرمندان را باید برای بافت فرش های سایز بزرگ انتخاب کرد .
با خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرش روز کاشان فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان قیمت را درب منزل تحویل بگیرید و فروشگاه فرش روز دارای بهترین و به روز ترین فرش ها و گلیم جاجیم و ... می باشد پس با فروشگاه فرش روز خانه هایتان را به روز کنید .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه