خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2002

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2002
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2002
محصول ویدئو ندارد
0 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
شماره انبارداري:  
مقدار: 100 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز

سفارشي کردن

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2002
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2002 فرشی با نقش زیبا است که در وسط آن نقش محرابی شکلی طراحی شده است که در متن فرش گل های زیبای ریز و درشتی با شاخ و برگ هایی طراحی شده است . حاشیه فرش ماشینی سایز بزرگ از گل ها و طرح های جالبی پر شده است . فرش ماشینی سایز بزرگ به صورت 8 ضلعی بر اساس سفارش مشتری بافته شده است . فرش سایز بزرگ 8 رنگ زیبا در آن به کار برده می شود و بر اساس سفارش مشتری به صورت 1000 شانه در تراکم 3000 و یا 1200 شانه در تراکم 3600 بافته می شوند .
از قدیم تا به امروز از فرش های ماشینی مستطیلی به عنوان کفپوش در خانه استفاده می کردند . ولی امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در شهر کاشان بعضی از شرکت های تولید فرش توانستند فرش هایی به صورت فرش مستطیلی بزرگ ، فرش گرد سایز بزرگ ، فرش 8 ضلعی یا بیضی شکل و یا فرش هایی که مشتریان سفارش می دهند را تولید کنند . برای همین بعضی از مردم برای تنوع سعی می کنند از فرش های سایز بزرگ برای جلوه و زیبایی خانه شان استفاده کنند و اینکه یک مدل جدید می باشد .
شرکت فرش روز توانسته است فرش ماشینی در ابعاد بزرگ ، فرش گرد سایز بزرگ ، فرش بیضی شکل سایز بزرگ را به سفارش مشتریان تولید کند و بتواند مهارت هنرمندان و متخصصان خود را در این زمینه به نمایش بگذارد . شما می توانید برای خرید فرش سایز بزرگ و اطلاع از قیمت فرش ماشینی سایز بزرگ به فروشگاه فرش روز مراجعه کنید . با خرید اینترنتی فرش از فروشگاه فرش روز تحویل فرش درب منزل انجام می شود .

ویژگی های کلیدی
فرشی با نقش زیبا است که در وسط آن نقش محرابی شکلی طراحی شده است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه