خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2001
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2001

فرش ماشینی سایز بزرگ کد 2001 یکی از طرح های زیبا است

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2001

0 ریال
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 100 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2001
فرش ماشینی سایز بزرگ کد 2001 یکی از طرح های زیبا است که در وسط فرش یا همان متن فرش به صورت محرابی شکل می باشد که دور تا دور آن را گل های زیبای ریز و درشت فرا گرفته است که زیبایی فرش را دو چندان کرده است و دارای حاشیه باریکی از گل می باشد که به فرش یک جلوه ی زیبا داده است . در بافت فرش سایز بزرگ 8 رنگ واقعی به کار رفته است . که مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنند و هر طرح رنگ بندی مخصوص به خود را دارد . و رنگ ها ممکن است بر اساس نوع طرح ها متفاوت باشد . فرش قواره بزرگ را می توانند به شکل های مختلف به صورت فرش بیضی بزرگ ، فرش گرد سایز بزرگ ، فرش مستطیلی و ضلعی و بر اساس سفارش مشتریان آن را ببافند . فرش ماشینی سایز بزرگ ، 1200 شانه می باشد در تراکم 3600 است و ظرافت زیادی دارد و برای همین زیبایی زیادی به خانه می دهد و جنس نخ آن اکرولیک است و ضد حساسیت و بدون پرزدهی می باشد و فرش های سایز بزرگ با دستگاه Hcpi بافته می شوند .
در کشور ایران برای بافت فرش از بهترین دستگاه ها و ماشین آلات استفاده می کند و یکی از بهترین دستگاه برای تولید فرش ماشینی دستگاه وندویل است که توسط شرکت وندویل بلژیک ساخته شده است و با در دست داشتن بهترین ماشین آلات و بهترین نیروی انسانی و استفاده کردن از بهترین الیاف می توان بهترین فرش ها را تولید کرد . کشور ایران بیشترین استفاده ها را از این دستگاه ها انجام می دهد . طوری که کشور سازنده این دستگاه یا حتی کشور های دیگر به اندازه ی کشور ایران به طور کاربردی از آن استفاده نمی کنند و کشور ایران از این دستگاه ها برای تولید فرش 1200 استفاده کرده است که یکی از بهترین ، ظریف ترین و زیباترین فرش ها ی ماشینی است و کشور هایی از جمله ترکیه ، چین و مصر از این دستگاه ها استفاده می کنند و هنوز هیچ کدام نتوانسته اند دستگاهی بسازند ولی ایران توانسته است در زمینه های قطعه سازی و ژاکارد های الکترونیک پیشرفت های فراوانی انجام دهد و شاید در سال های نه چندان دور بتواند ماشین آلات برای بافت فرش را بسازد .

کشور ایران با در دست داشتن بهترین ماشین آلات و بهترین متخصصان و هنرمندان در صنعت تولید فرش های سایز بزرگ بیشترین پیشرفت ها را داشته است و فرش های سایز بزرگ را به کشور های مختلف صادر می کند .
شرکت فرش روز توانسته است با داشتن بهترین متخصصان و هنرمندان سفارش های فرش بزرگ پارچه را برای مشتریان انجام دهد و رضایت آن ها را جلب کند . برای سفارش فرش ماشینی در ابعاد بزرگ می توانید در فروشگاه فرش روز سفارش خود را به صورت اینترنتی انجام دهید و محصول خود را درب منزل تحویل بگیرید .

نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ