خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000

فرش ماشینی سایز بزرگ دارای طرح بسیار زیبایی است

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000

0 ریال
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 999 عدد

مشخصات فنی

شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000
فرش ماشینی سایز بزرگ دارای طرح بسیار زیبایی است که وسط متن آن محرابی شکل است و دور تا دور آن را گل فراگرفته است و در حاشیه آن گل ها و شاخه هایی نمایان است . فرش ماشینی ابعاد بزرگ در 8 رنگ مختلف موجود می باشد و در هر متر از عرض آن 1200 گره است که به آن شانه می گویند و در هر متر از طول آن 3600 گره است که به آن تراکم می گویند . فرش سایز بزرگ ظرافت و زیبایی بسیاری دارد و مانند فرش دستبافت می باشد و نخ به کار رفته در آن نخ ترک است ، برای همین پرز نمی دهد وکیفیت بالایی دارد . فرش ماشینی سایز بزرگ به صورت سفارشی و مطابق سلیقه و خواست مشتری بافته می شود .
در کشور ایران بیشتر مردم از فرش هم به عنوان یک کفپوش و هم برای زیبایی و نمای خانه از آن استفاده می کنند و بعضی افراد به خاطر اینکه خانه های بزرگی دارند و دوست دارند تمام خانه را فرش کنند طوری که حتی راهرو های خانه شان هم فرش باشد و هم با فرش پذیرایی یکی باشد . برای همین می توانند از فرش ماشینی در ابعاد بزرگ استفاده کنند . فرش های سایز بزرگ را افرادی هنرمند و متخصص با دقت و زیبایی تمام می بافند . فرش های سایز بزرگ بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان طراحی و بافته می شوند که مشتریان این فرش ها را برای حسینیه ها ، مساجد بزرگ ، خانه های بزرگ ، لابی یا راهرو هتل ها ، کاخ ها ، سالن ها و مکان های بزرگ سفارش می دهند . فرش های مستطیلی در عرض 5 تا 9 متر و طول سفارشی بافته می شوند و فرش گرد سایز بزرگ در قطر5 و یا یشتر بافته می شود . فرش ماشینی سایز بزرگ بر اساس ابعاد دلخواه مشتری بافته می شوند و بر اساس مدلی که مشتری داده است که فرش دلخواهش چگونه باشد یعنی این که حتی اگر در مکانی راهرو هم باشد فرش را می توان طوری بافت و برش نزد که راهرو را هم فرا بگیرد .
شما می توانید برای خرید فرش سایز بزرگ و با سفارش فرش دلخواه از فروشگاه فرش روز فرشتان را خریداری کنید . فرش روز محصولات خود را به صورت عمده و جزئی به فروش می رساند .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه