خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000 فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000
محصول ویدئو ندارد
0 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
شماره انبارداري:  
مقدار: 999 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
دستگاه بافت: Hcpi
تعداد رنگ: 8
جنس نخ خاب: اکرولیک هیت ست
ابعاد: ابعاد سفارشی
کیفیت: درجه یک ممتاز

سفارشي کردن

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
فرش ماشینی ابعاد بزرگ با کد 2000
فرش ماشینی سایز بزرگ دارای طرح بسیار زیبایی است که وسط متن آن محرابی شکل است و دور تا دور آن را گل فراگرفته است و در حاشیه آن گل ها و شاخه هایی نمایان است . فرش ماشینی ابعاد بزرگ در 8 رنگ مختلف موجود می باشد و در هر متر از عرض آن 1200 گره است که به آن شانه می گویند و در هر متر از طول آن 3600 گره است که به آن تراکم می گویند . فرش سایز بزرگ ظرافت و زیبایی بسیاری دارد و مانند فرش دستبافت می باشد و نخ به کار رفته در آن نخ ترک است ، برای همین پرز نمی دهد وکیفیت بالایی دارد . فرش ماشینی سایز بزرگ به صورت سفارشی و مطابق سلیقه و خواست مشتری بافته می شود .
در کشور ایران بیشتر مردم از فرش هم به عنوان یک کفپوش و هم برای زیبایی و نمای خانه از آن استفاده می کنند و بعضی افراد به خاطر اینکه خانه های بزرگی دارند و دوست دارند تمام خانه را فرش کنند طوری که حتی راهرو های خانه شان هم فرش باشد و هم با فرش پذیرایی یکی باشد . برای همین می توانند از فرش ماشینی در ابعاد بزرگ استفاده کنند . فرش های سایز بزرگ را افرادی هنرمند و متخصص با دقت و زیبایی تمام می بافند . فرش های سایز بزرگ بر اساس سلیقه و سفارش مشتریان طراحی و بافته می شوند که مشتریان این فرش ها را برای حسینیه ها ، مساجد بزرگ ، خانه های بزرگ ، لابی یا راهرو هتل ها ، کاخ ها ، سالن ها و مکان های بزرگ سفارش می دهند . فرش های مستطیلی در عرض 5 تا 9 متر و طول سفارشی بافته می شوند و فرش گرد سایز بزرگ در قطر5 و یا یشتر بافته می شود . فرش ماشینی سایز بزرگ بر اساس ابعاد دلخواه مشتری بافته می شوند و بر اساس مدلی که مشتری داده است که فرش دلخواهش چگونه باشد یعنی این که حتی اگر در مکانی راهرو هم باشد فرش را می توان طوری بافت و برش نزد که راهرو را هم فرا بگیرد .
شما می توانید برای خرید فرش سایز بزرگ و با سفارش فرش دلخواه از فروشگاه فرش روز فرشتان را خریداری کنید . فرش روز محصولات خود را به صورت عمده و جزئی به فروش می رساند .

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی سایز بزرگ دارای طرح بسیار زیبایی است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه