خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا کد - 104 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا کد - 104 A
فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا کد - 104 A فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا کد - 104 A فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا کد - 104 A
محصول ویدئو ندارد
13,000,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

معرفی اجمالی محصولات فرش روز کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا کد - 104 A

فرش به دو دسته فرش دستبافت و فرش ماشینی تقسیم می شود . قدمت فرش دستبافت بنا بر شواهد شاید به دوره هخامنشیان بازگردد . فرش پازیریک نمونه ای از فرش یافت شده از دوران هخامنشیان است . بعد ها فرش و قالی بافی پیشه ی ایرانیان شد و بسیاری به بافت فرش روی آوردند و یکی از شغل هایی بود که عامه مردم در آن مهارت داشتند . با انقلاب صنعتی و روی آوردن مردم به صنعت و تکنولوژی ،  فرش نیز از این انقلاب دور نماند و دچار تحول شد شرکت بزرگی اقدام به ساخت دستگاه فرش بافی کردند . شاید نزدیک به یک قرن باشد که دستگاه بافندگی و مشتقات ان مانند نخ تابی نخ ریسی و آهار و تکمیل فرش وارد ایران شد . ایرانیان با پیش زمینه ای که در این مورد داشتند و همچنین هنر دستشان بسیار پیشرفت کردند در حال حاضر کمپانی های بزرگی در کشور آلمان و بلژیک به نام های وندوویل و شونهر وجود دارند که فقط دستگاه بافندگی و قطعات یدکی آن را تولید میکنند و خریداران ان ها فقط ترک ها و ایرانیان هستند  شاید سرتا سر اروپا کمتر از 10 عدد از این دستگاه ها مشغول با فندگی باشد . فرش ماشینی 1200 شانه ای که در ایران تولید می شود در دنیا بی رقیب است . تولید فرش ماشینی خیلی زود در ایران پیشرفت کرد چرا که قیمت تمام شده یک فرش ماشینی نسبت به نمونه دستبافت آن بسیار پایینتر است و همچنین سرعت تولید آن اصلا قابل مقایسه نیست و امروزه فرش های دستبافت اکثرا جنبه صادراتی دارد . صادرات فرش ماشینی نیز به کشورهای دیگر رشد چشمگیری داشته است و ایران را به یک قطب تولیدی بزرگ فرش ماشینی در دنیا ساخته است . انواع فرش ماشینی 1500 شانه ماشینی با تراکم 4500 ، فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 تراکم با فرش دستبافت رقابت می کند . البته فرش ماشینی 700 شانه با تراکم 2550 مشتریان زیادی هم در داخل و هم در خارج از کشور دارد فرش 700 شانه کاشان به دو دسته تقسیم می شود . فرش ماشینی 700 شانه اصل و اورژینال و فرش 700 شانه که با دستگاه تبدیلی بافته می شود .
فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا یکی از طرح های چشمگیر و پر فروش است . طرح ویشکا دارای 8 رنگ اصلی است که با نخ صد در صد اکرولیک هیت ست بافته شده است . طرح ویشکا با دستگاه HCP  اورژینال بافته شده است .
کارخانه فرش کاشان با تولید فرش اصل کاشان و فروش فرش خوب یه صورت انلاین امکان خرید فرش ارزان خوب را برای هم وطنان به صورت غیر حضوری در حتی دورترین شهر ها نیز به وجود آورده است .

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی 700 شانه طرح ویشکا یکی از طرح های چشمگیر و پر فروش است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه