خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح آبتین کد - 100 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی 700 شانه طرح آبتین کد - 100 A
فرش ماشینی 700 شانه طرح آبتین کد - 100 A فرش ماشینی 700 شانه طرح آبتین کد - 100 A
محصول ویدئو ندارد
13,000,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

معرفی اجمالی محصولات فرش روز کاشان
فرش ماشینی 700 شانه طرح آبتین کد – 100 A
فرش ماشینی دارای شاخه های فراوانی است و به چندین دسته تقسیم می شود . دسته اول شامل : فرش های سنتی با نقش و نگار سنتی است . این فرش های ماشینی با خاب و تراکم متفاوتی بافته می شود . مانند : فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی 700 شانه که خود به سه دسته ی فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ و فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ تقسیم می شود . بعد از آن به فرش ماشینی 1000 شانه می رسیم با تراکم 3000 همچنین فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600 و به روز ترین نوع این فرش ها ، فرش ماشینی 1500 شانه . دسته دوم شامل : فرش های ماشینی فانتزی و مدرن است که باز هم دارای زیر شاخه های فراوانی است مثل : شنل ، شگی ، انواع گلیم فرش ها و فرش های سه بعدی .
فرش ماشینی طرح آبتین ، فرش 700 شانه ای مرغوب با کیفیت ممتاز است . بافته شده با نخ آکرولیک هیت ست . ( هیت ست اصطلاحی است که در بافت فرش ماشینی به کار می رود اینگونه که نخ را بعد از مرحله ی ریسندگی با بالا بردن دمای آن مرغوب می سازند و به آن کیفیت می بخشند . این موضوع دو کاربرد مهم در پی دارد اول آن که کیفیت نخ بسیار بالا می رود که به تبع کیفیت فرش ماشینی نیز بالا می رود و کاربرد دوم مربوط به تولید کنندگان می باشد . نخ هیت ست شده می تواند تا 10 درصد تولید را بالا ببرد . ) فرش ماشینی طرح آبتین با دستگاه اچ سی پی بلژیک در 8 رنگ اصلی بافته شده است . شکل ظاهری این فرش دارای نقش های سنتی بته جقه است . با رنگ بندی گردویی ، کرم و سرمه ای است .
شرکت فرش روز کاشان با تولید انواع فرش ماشینی درجه یک وعرضه ی مستقیم و بی واسطه فرش از درب کارخانه با قیمت ارزان و تمام شده ی کارخانه آن را به صورت فروشگاه آنلاین در دسترس هموطنان عزیز قرار داده است .

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی طرح آبتین ، فرش 700 شانه ای مرغوب با کیفیت ممتاز است .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه