خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح یگانه - کد 011 gh

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی 700 شانه طرح یگانه - کد 011 gh
فرش ماشینی 700 شانه طرح یگانه - کد 011 gh فرش ماشینی 700 شانه طرح یگانه - کد 011 gh
محصول ویدئو ندارد
13,000,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

 توضیحات اجمالی فرش روز کاشان:
فرش ماشینی 700 شانه طرح یگانه

فرش 700شانه
نقشه یگانه نوعی از فرش ماشینی است که طرح های فرش 1000 شانه روی آن بافت شده است و با تراکم 2550 توسط دستگاه hci2 بافت شده و با نخی با بهترین کیفیت و 100% اکرولیک تولید شده که هیت ست شده می باشد و این خصوصیت باعث شده فرش ماشینی بدون پرز و ضد حساسیت را روانه بازار فرش ماشینی کرده و از برترین تولید کنندگان فرش ماشینی ممتاز بدون پرز باشد.
فرش 700 شانه اصل که در شرکت فرش روز تولید می شود با کیفیت درجه یک است و تمامی مشخصات فنی فرش ماشینی در بافت فرش ماشینی پشت فرش درج و بافته شده که این نشانه اصل بودن فرش ماشینی است که خود ثابت کننده محصول باکیفیت و درجه یک است که در شرکت فرش روز کاشان تولید می شود و این اطمینان را به شما مشتریان گرامی می دهد که فرش ماشینی 700 شانه اصل تولید شده ، واقعا فرش اصل بوده و صرفا فقط گفتن در کلام نیست که شما فرشی با مشخصات فنی فرش 700 شانه تحت عنوان 700 شانه اصل خریداری کرده باشید اما در اصل فرشی دارای شانه و تراکم کمتر و نخ با کیفیت پایین باشد .
ابعاد تولید شده فرش 700 شانه کاشان طرح یگانه در متراژ های فرش 12 متری 700 شانه ، فرش ماشینی 9 متری و فرش 6 متری بافت و عرضه می شود درضمن شرکت فرش روز کاشان به علت تعداد سفارش بالا از این نمونه طرح فرش ماشینی 700 شانه امکان بافت قالیچه و کناره در ابعاد استاندار را نیز فراهم کرده . امیدواریم خریدی به یاد ماندنی را در شرکت فرش روز کاشان تجربه کنید .

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی بدون پرز و ضد حساسیت
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه