خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 500 شانه ارزان قیمت طرح مانا کد - 213 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش 500 شانه ارزان قیمت طرح مانا کد - 213 A
فرش 500 شانه ارزان قیمت طرح مانا کد - 213 A
محصول ویدئو ندارد
7,000,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 996 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 500
تراکم: 1000
جنس نخ خاب: هیت ست
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: آلفا
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:
طرح:

خرید و قیمت فرش 500 شانه طرح مانا کد A213

فرش ماشینی مدل مانا 500 شانه یکی از محصولات با طرح و رنگ زیبا است که در کارخانه فرش کاشان تولید می شود و در فروشگاه فرش روز کاشان با قیمت کارخانه و کیفیت بسیار بالا به مشتریان عزیز ارائه می شود. کسانی که به دنبال فرش ارزان قیمت برای خانه خود هستند، توصیه می کنیم که از فرش 500 شانه ارزان قیمت مدل مانا استفاده کنند که برای آنها خریدی به صرفه و در عین حال زیبا و با کیفیت بر جای خواهد گذاشت.

طرح استفاده شده در این فرش لچک و ترنج است که با الهام از فرش های سنتی دستباف ایرانی طراحی و بافته شده است. منظور از ترنج ( محراب ) همان طرح بزرگی است که در مرکز فرش مورد استفاده قرار می گیرد و معمولا در مرکز آن هم طرح های ریز و رشت وجود دارد. طرح ترنجی که این فرش از آن بهره مند شده است، یک طرح دایره ای است که دارای یک طرح تاج گل در وسط است.

طرح لچک آن هم از گلدان هایی با گل های ریز و درشت طراحی شده است که به زیبایی فرش 500 شانه اکریلیک مدل مانا افزوده است. منظور از لچک هم طرح های قرینه ای است که در چهار گوشه فرش به صورت مثلث گونه استفاده می شود.

مشخصات فرش 500 شانه کاشان مدل مانا

هر فرشی برای اینکه از بقیه انواع دیگر فرش ها متمایز باشد، دارای مشخصات متفاوتی است که در این زمینه می توان به تعداد شانه، تراکم، تعداد رنگ، الیاف به کار رفته و ماشین بافنده آن اشاره نمود. فرش 500 شانه ماشینی مدل مانا دارای تراکم 1000 است و تقریبا جز فرشهای با تراکم پایین ماشینی به حساب می آید.

طرحی که در آن استفاده شده است از طرح های 700 شانه است و رنگ بندی مورد نظر آن تک رنگ سرمه ای است. هشت رنگ متفاوت در طراحی و تولید این محصول 500 شانه به کار گرفته شده است و به غیر از سرمه ای که رنگ زمینه فرش است، هفت رنگ دیگر در این فرش ها به کار گرفته شده است.

محصولی که مشاهده می کنید با استفاده از دستگاه آلفا شونهر که محصول صنایع آلمان است، بافته شده است و تقریبا کیفیت قابل قبولی را در بافت فرش به تولید کنندگان ارائه می دهد. این محصول با الیاف تمام اکریلیک هیت ست بافته شده است و از نظر الیاف و مواد اولیه نیز کیفیت قابل قبولی را از خود برجای گذاشته است.ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی 500 شانه طرح مانا با تراکم 1000 با دستگاه بافندگی آلفا بافته شده است
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه