خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 500 شانه طرح ناردون کد – 108 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش 500 شانه طرح ناردون کد – 108 A
فرش 500 شانه طرح ناردون کد – 108 A
محصول ویدئو ندارد
8,500,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 500
تراکم: 1000
جنس نخ خاب: هیت ست
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: آلفا
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

معرفی فرش 500 شانه طرح ناردون

 

 

فرش 500 شانه یکی از فرش هایی است که نزدیک 15 سال است در بازار فرش های ماشینی دیده می شود یعنی درست 5 سال قبل از فرش های 700 شانه ماشینی که در سال 1388 تولید شدند و به عرضه رسیدند . 

این فرش ها با دستگاه بافنده آلفا شونهر بافته می شوند که کیفیت خوبی برای بافت این فرش ها دارند . دستگاه آلفا پانصد شانه ، آخرین دستگاهی بود که توانست فرش های سنتی تولید کند . از بعد از آن از دستگاه های آلفا برای تولید فرش های فانتزی استفاده می شود . 

فرش 500 شانه طرح ناردون با استفاده از دستگاه آلفا بافته می شود و کیفیت نسبتا خوبی دارد . اکثرا این فرش های ماشینی را برای ویلا ها ، خانه ها یا دفاتر کاری استفاده می کنند که زیاد در آن رفت و آمدی نیست و از فرش زیاد استفاده نمی شود . 

هم چنین قیمت فرش 500 شانه بسیار مناسب تر از بقیه فرش ها است چون تراکم آن بسیار کم تر است و کیفیت پایین تری دارد ، به همین دلیل مشتریان خاص خود را دارد که اقدام به خرید این محصولات می کنند . 

برای بافت این فرش ها می توان از دو نخ بهره برد که یکی از آن ها الیاف آکریلیک هیت ست شده است و دیگری الیاف ورجین می باشد . 

به این خاطر که کیفیت الیاف آکریلیک بسیار بالا تر است قیمت آن بالا تر از فرش های 500 شانه ورجین می باشد . 

فرش ناردون طرح ناردون در هشت رنگ واقعی بافته می شود و رنگ زمینه آن سرمه ای می باشد . 

در ظاهر این فرش شما یک طرح تلفیقی را می بینید که با استفاده از ترنج و خشتی طراحی شده است و به زیبایی نقشه فرش و جذابیت آن کمک کرده است . 

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی 500 شانه طرح ناردون هست رنگ است و با کیفیت بالا در رنگ زمینه سرمه ای بافته شده است .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه