خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه طرح اصفهان لاکی - کد 14 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش 1200 شانه طرح اصفهان لاکی - کد 14  A
فرش 1200 شانه طرح اصفهان لاکی - کد 14  A فرش 1200 شانه طرح اصفهان لاکی - کد 14  A
محصول ویدئو ندارد
17,500,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ خاب: ترک
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: HCI
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد: 6 متری | 9 متری | 12 متری
طرح: اصفهان

معرفی فرش 1200 شانه طرح اصفهان

 

فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان یکی از دسته های فرش ماشینی کاشان است که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود و دارای مشتریان بسیار زیادی نیز می باشد .

این فرش ها با استفاده از تکنیک بافت فرش های دستباف تولید می شوند ، به همین دلیل به آن ها فرش های دستباف گونه نیز گفته می شود . 

فرش ماشینی 1200 شانه طرح اصفهان یکی از انواع طرح هایی است که با الهام از فرش های دستباف اصفهان بافته شده است و زیبایی آن بسیار چشم نواز است .

این طرح با استفاده از قالب زیبای لچک و ترنج طراحی شده است به گونه ای که در مرکز آن ترنجی دایره شکل ترسیم شده است و در چهار گوشه آن لچک دیده می شود که به قرینه طراحی و ترسیم شده است . 

شالوده طرح این فرش گل های درشتی است که در بین گل های ریز تر برزگنمایی می شوند . در حاشیه سفید رنگ آن هم گل ها ، بته جقه و برگ دیده می شود . 

رنگ هایی که برای طراحی این فرش به کار رفته اند عمدتا گلبهی ، لاکی ، آبی و سرمه ای هستند که این ترکیب رنگ با تخصص هرچه بهتر صورت گرفته است تا طرح آن به دل مشتری بنشیند . 

فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان با استفاده از بهترین الیاف موجود در صنعت نساجی بافته می شود و دستگاهی که وظیفه تولید و بافت این محصول را دارد ، دستگاه HCI x2 می باشد که با استفاده از تکنولوژی روز به تولید این فرش ها می پردازد . 

الیافی که در این فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد ، الیاف آکریلیک ترک می باشد که دارای بیش ترین کیفیت می باشند و می توانند دوام فرش شما را تا سال های سال برایتان نگه دارند . 

هم چنین الیاف پنبه و پلی استر هم در نخ تار و پود این فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد که کیفی این فرش ها را تضمین می کند . 

شما با سفارش این فرش علاوه بر ارسال رایگان آن به درب منزل شما ، ضمانت نامه کیفیت و اصلت کالا هم خواهید داشت که در صورتی که هر مشکلی برای کیفیت آن پیش آمده باشدد می توانید فرش را مرجوع کنید و فرش دیگری تحویل بگیرید . 

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 طرح اصفهان با الهام از طرح های دستباف اصفهان بافته شده است و دارای زمینه لاکی می باشد .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه