خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1200 شانه طرح حوض نقره - کد 05 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش 1200 شانه طرح حوض نقره - کد 05  A
فرش 1200 شانه طرح حوض نقره - کد 05  A فرش 1200 شانه طرح حوض نقره - کد 05  A
محصول ویدئو ندارد
35,000,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ خاب: ترک
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: HCI
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

معرفی فرش 1200 شانه طرح حوض نقره 

 

فرش 1200 شانه از انواع فرش های متراکم ماشینی است که با ظرافت بسیار بالا و دستباف گونه در بازار های مختلف از جمله فروشگاه های اینترنتی عرضه می گردد . 

این فرش از سال 1394 به بعد به بازار وارد شد و توانست جایگاه تجاری خوبی برای خود ثبت کند . اولین بار ایران این فرش را در جهان تولید کرد و توانست توجه جهانیان را به این محصول به طور کامل جلب کند . 

فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان در هشت رنگ تولید می شود . وظیفه تولید این محصولات بر عهده دستگاه بافنده بلژیکی است که توسط کارخانه وندویل تولید شده است . 

دستگاه HCI x2 که شرکت وندویل خط تولید آن را در اختیار دارد با استفاده از تکنولوژی روز دنیا ، می تواند بهترین بافته ها را تولید کند با کم ترین میزان تولید ضایعات . 

فرش 1200 شانه طرح حوض نقره با استفاده از بهترین الیاف موجود در واحد نساجی کشور تولید می شود که طی عملیات و فرآیند مربوط به هیت ست ، مقاوم می شوند . 

الیاف آکریلیک ، پلی استر و پنبه همان مواد اولیه ای هستند که می توانند در فرش ماشینی 1200 شانه مورد استفاده قرار گیرند . این الیاف در صورت امکان هیت ست می شوند تا بازدهی بیش تری داشته باشند . 

بعضی از کارخانه های تولید فرش ماشینی ، الیاف اکریلیک را دو بار هیت ست می کنند . نخ هایی که اینگونه دوبار هیت ست می شوند به آن ها نخ ترک می گویند . نخ ترک فعلا فقط در فرش های 1200 شانه مورد استفاده قرار می گیرد . 

الیاف ترک در نخ خاب و الیاف پنبه و پلی استر هم در نخ تار و پود فرش مورد استفاده قرار می گیرد . 

فرش طرح حوض نقره دارای رنگبندی سرمه ای می باشد و شما می توانید این فرش را با پرداخت مبلغی بیعانه درب منزل تحویل بگیرید و بعد از آن مبلغ کامل را پرداخت کنید . 

ویژگی های کلیدی
فرش 1200 شانه تراکم 3600 طرح حوض نقره از طرح های بسیار زیبا و معروف می باشد که در هشت رنگ واقعی تولید و عرضه می شود .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه