خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی - کد 03 A

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی - کد 03  A
فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی - کد 03  A فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی - کد 03  A فرش ماشینی 1200 شانه طرح ریز ماهی - کد 03  A
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1200
تراکم: 3600
جنس نخ خاب: ترک
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: HCI
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

معرفی فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی 

 

فرش 1200 شانه یکی از بهترین و ظریف ترین فرش های ماشینی جهان است که برای اولین بار در جهان در کاشان به بهره برداری و تولید رسید .  

تولید این فرش ها نیاز مند پیشرفته ترین دستگاه ها و ظریف ترین الیافی است که در عین ظرافت ، استحکام لازم را برای به کار گیری در فرش ماشینی نهایی داشته باشند . 

دستگاه بافنده HCI x2 وظیفه بافت فرش های ظریف 1200 شانه را بر عهده دارد که می تواند با بالاترین کیفیت ، با استفاده از ظریف ترین الیاف ، فرش 1200 شانه ماشینی را تولید کند ، بدون آن که مشکلی در فرش ایجاد شود و پارگی در آن دیده شود . 

فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی در هشت رنگ بافته می شود و این قابلیت دستگاه بافنده وندویل است که می تواند با ترکیب رنگ های مختلف ، هشت رنگ را در این محصولات جای دهد . 

فرش 1200 شانه هشت رنگ یعنی ، با استفاده از هشت رنگ واقعی این محصول به تولید رسیده است . 

فرش های 1200 شانه فعلا در تعداد هشت رنگ موجود هستند و از تعداد رنگ های واقعی دیگر خبری نیست . 

الیاف ترک ، الیاف اکریلیک هستند . منتها تفاوت آن ها با الیاف آکریلیک این است که دوبار هیت ست می شوند ، بنا بر این مزایای آن نسبت به الیاف آکریلیک هیت ست دو برابر است . 

فرش 1200 شانه ریز ماهی با استفاده از الیاف ترک بافته شده است و نشان دهنده کیفیت بالای این محصول در کارخانه فرش کاشان است . 

اما از ویژگی دیگر فرش های 1200 شانه تراکم آن ها است . تراکم 3600 مخصوص این محصولات است و نشان دهنده متراکم بودن و ظرافت بسیار بالای این مدل از فرش های ماشینی ایرانی است . 

اما از مشخصات ظاهری این مدل از فرش می توان گفت : 

فرش 1200 شانه ماشینی کاشان طرح ریز ماهی دارای طرح لچک و ترنج است یعنی در وسط آن دارای محراب است و در طرح میانی آن شما در چهار گوشه فرش ، لچک را مشاهده می کنید . 

ترنج آن تقریبا بیضی شکل است و با استفاده از چند طرح مختلف ، از بیضی ساده خارج شده است . 

لچک آن هم همانند دو طرح نیم دایره ، بالا و پایین ترنج را محاصره کرده است . 

ویژگی های کلیدی
فرش 1200 شانه طرح ریز ماهی با کیفیت درجه یک و الیاف صد در صد اکریلیک هیت ست شده بافته شده است .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه