خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D
فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان کد - 1019 D
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 1000
تراکم: 3000
جنس نخ خاب: 100% آکريليک هيت ست شده با ضمانت
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:
طرح:
ميانگين امتيازات: 5 از 5 امتياز!

معرفی فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان 

 

شما در حال بررسی و مشاهده یکی از زیبا ترین فرش های ماشینی کاشان هستید که با استفاده از طرح لچک و ترنج بافته شده است و بسیار طرح دل نشین و زیبایی هم دارد . 

اگر به دنبال فرشی هستید که زیبایی آن بالا باشد و مشاهبه فرش های دستباف باشد و قمیت مناسبی هم داشته باشد ، بهتر است بگوییم بهترین انتخاب برای شما انتخاب فرش 1000 شانه ماشینی است . شما با انتخاب این فرش می توانید زیبایی فرش های دستباف را به منزل خود ببرید . در عین حال که قیمت ان چندان بالا نیست . 

فرش ماشینی 1000 شانه کاشان برای اولین بار با استفاده از دستگاه بافنده HCI x1 وندویل بلژیک بافته شده است . طرح ماهان نیز با همین دستگاه بافته می شود که یکی از به روز ترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافنده در جهان به حساب می آید . 

این دستگاه در هشت و ده رنگ می توان محصولات نهایی را تولید کند که فرش 1000 شانه طرح ماهان از محصولات هشت رنگ این دستگاه بافنده می باشد . 

تنوع رنگ زمینه این فرش ماشینی بالا است . این فرش ها در 4 رنگ موجود هستند : سرمه ای ، کرم ، گردویی و آبی . که این به سلیقه شما است و البته به دکوراسیون شما هم بستگی دارد که بخواهید کدام یک از این محصولات را برای خود انتخاب کنید  

اما اگر بخواهیم به ظاهر این محصول بپردازیم باید گفت همانطور که در ابتدای متن هم به ان اشاره گردید ، این مدل از فرش های 1000 شانه دارای طرح لچک و ترنج سنتی می باشد . 

در مرکز فرش شما یک ترنج یا محراب دایره شکل می بینید که دور ان به شکل هایی به صورت مثلث آن را محاصره کرده اند . از دور این ترنج به شکل خورشید دیده می شود . 

طرح لچک آن که در دور تا دور چهار گوشه فرش 1000 شانه طرح ماهان دیده می شود ، طرح های قرینه ای است که با استفاده از گل های بزرگ طراحی شده اند . 

در حاشیه این محصول هم برگ های درشت قرار دارند و طرح حاشیه را تشکیل داده اند . 

فقط تنها نکته ای که از این فرش باقی می ماند این است که رنگ بندی کرم آن ، طرح آن با گل های درشت تری طراحی شده است . 

ارتفاع نخ خاب این محصولات بین هشت تا نه میلی متر است و بنا بر این ضخامت این فرش متوسط است . و لطافت و نرمی کم تری نسبت به فرش های 700 شانه دارد . 

ویژگی های کلیدی
فرش 1000 شانه ماشینی کاشان طرح ماهان در هشت رنگ و زمینه های آبی ، سرمه ای ، کرم و گردویی موجود می باشد .
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه