خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
گلیم فرش جاجیم کد 211
گلیم فرش جاجیم کد 211

انواع گلیم فرش ماشینی در سایز های مختلف موجود می باشد

گلیم فرش جاجیم کد 211

190,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود نيست
مقدار: 0 عدد

مشخصات فنی

شانه: 320
تراکم: 800
رنگ: 6
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر هیت ست
ميانگين امتيازات: 5 از 5 امتياز!
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
گلیم فرش جاجیم کد 211
گلیم جاجیم کد 211 دارای طرح زیبایی است که از مستطیل و مربع های کوچک و بزرگ تشکیل شده است ، در کل جاجیم اشکال هندسی به صورت منظم تشکیل شده است . که در داخل مربع ها گل های ریز و طرح های قشنگی طراحی شده است و در مستطیل ها خط ها و خطوطی دیده می شود . گلیم فرش ماشینی درست است که دستبافت نیست اما همان زیبایی را دارد که ما را به یاد مردم عشایر می اندازد و از طرح های جاجیم های قدیمی گرفته شده است یا از طرح های اقتباسی می باشد . گلیم فرش فانتزی در 8 رنگ موجود می باشد و با تراکم عرضی 320 شانه و تراکم طولی 800 می باشد . جاجیم ماشینی زیبا با دستگاه شونهر بافته می شود . انواع گلیم فرش ماشینی در سایز های مختلف موجود می باشد که سایز 70 * 50 برای پادری ، سایز 5/1 * 1 برای راهرو ها و سایز های 25/2 * 2 ، 3 * 2 ، 30/3 * 30/ 2 و 4 * 3 برای آشپزخانه و پذیرایی و بر اساس سلیقه آدم ها در منازل استفاده می شود و می تواند جلوه ی زیبایی را به خانه بدهد .
در قدیم از جاجیم به عنوان زیر انداز ، برای محافظت از سرما و یا وسیله ای برای انداختن روی کرسی استفاده می کردند و می توانستند از هر دو طرف آن استفاده کنند . در قدیم جاجیم ها را با پشم می بافتند و وقتی نخ در رنگ های مختلف را تهیه کردند ، آن ها را گلوله می کردند و شروع به چله کشی می کنند و بر روی یک چله با طول 10 تا 15 متری آن را می بافند که شبیه به گلیم است ولی امروزه آن را با نخ های پلی استر هیت ست شده می بافند .
شما می توانید با خرید اینترنتی گلیم فرش از سایت فرش روز صاحب یک گلیم فرش خوب و گلیم فرش ماشینی ارزان شوید و با خرید مستقیم فرش و یا خرید عمده گلیم فرش آن را درب منزل تحویل بگیرید .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه