خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش جاجیم کد 211

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم فرش جاجیم کد 211
گلیم فرش جاجیم کد 211
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 320
تراکم: 800
رنگ: 6
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر هیت ست
ميانگين امتيازات: 5 از 5 امتياز!

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
گلیم فرش جاجیم کد 211
گلیم جاجیم کد 211 دارای طرح زیبایی است که از مستطیل و مربع های کوچک و بزرگ تشکیل شده است ، در کل جاجیم اشکال هندسی به صورت منظم تشکیل شده است . که در داخل مربع ها گل های ریز و طرح های قشنگی طراحی شده است و در مستطیل ها خط ها و خطوطی دیده می شود . گلیم فرش ماشینی درست است که دستبافت نیست اما همان زیبایی را دارد که ما را به یاد مردم عشایر می اندازد و از طرح های جاجیم های قدیمی گرفته شده است یا از طرح های اقتباسی می باشد . گلیم فرش فانتزی در 8 رنگ موجود می باشد و با تراکم عرضی 320 شانه و تراکم طولی 800 می باشد . جاجیم ماشینی زیبا با دستگاه شونهر بافته می شود . انواع گلیم فرش ماشینی در سایز های مختلف موجود می باشد که سایز 70 * 50 برای پادری ، سایز 5/1 * 1 برای راهرو ها و سایز های 25/2 * 2 ، 3 * 2 ، 30/3 * 30/ 2 و 4 * 3 برای آشپزخانه و پذیرایی و بر اساس سلیقه آدم ها در منازل استفاده می شود و می تواند جلوه ی زیبایی را به خانه بدهد .
در قدیم از جاجیم به عنوان زیر انداز ، برای محافظت از سرما و یا وسیله ای برای انداختن روی کرسی استفاده می کردند و می توانستند از هر دو طرف آن استفاده کنند . در قدیم جاجیم ها را با پشم می بافتند و وقتی نخ در رنگ های مختلف را تهیه کردند ، آن ها را گلوله می کردند و شروع به چله کشی می کنند و بر روی یک چله با طول 10 تا 15 متری آن را می بافند که شبیه به گلیم است ولی امروزه آن را با نخ های پلی استر هیت ست شده می بافند .
شما می توانید با خرید اینترنتی گلیم فرش از سایت فرش روز صاحب یک گلیم فرش خوب و گلیم فرش ماشینی ارزان شوید و با خرید مستقیم فرش و یا خرید عمده گلیم فرش آن را درب منزل تحویل بگیرید .

ویژگی های کلیدی

انواع گلیم فرش ماشینی در سایز های مختلف موجود می باشد

 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه