خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش چهل تکه کلاریس رنگی

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش چهل تکه کلاریس رنگی
فرش چهل تکه کلاریس رنگی فرش چهل تکه کلاریس رنگی فرش چهل تکه کلاریس رنگی فرش چهل تکه کلاریس رنگی
محصول ویدئو ندارد
0 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 10000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: پلی اوژن
تعداد رنگ به کار رفته: نامحدود
کیفیت: درجه یک

فرش چهل تکه کلاریس رنگی از محصولات فروشگاه فرش روز کاشان در کلکسیون فرش های کلاریس و چاپی می باشد که به نوعی از فرش های مدرن و فانتزی به شمار می رود. استفاده از این نمونه از طرح فرش کلاریس چهل تکه که بیشتر برای فضا هایی هم چون فرش اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد را می توانید در جدید ترین طرح و رنگ بندی فرش خریداری نمایید.
برای دسترسی هموطنان از سراسر کشور به این کلکسیون جدید فرش های ماشینی امکان فروش اینترنتی فرش چهل تکه رنگی رنگی با بهترین قیمت در نظر گرفته شده است تا بدون حضور واسطه ها با امکان مشاهده عکس فرش چهل تیکه کلاریس و مقایسه طرح های متنوع آن به فرش دلخواه خود دست یابید.
بافت این فرش های چاپی به صورت فرش 700 شانه تراکم 2550 با تعداد نا محدود رنگ و نوع جنس نخ پلی اوژن صورت می گیرد که از بهترین خصوصیات در تولید فرش های کلاریس است که سبب شده تا این محصول را در دسته بندی فرش های درجه یک قرار دهند.

ویژگی های کلیدی

فروش اینترنتی فرش چهل تکه رنگی رنگی با بهترین قیمت
فروشگاه فرش روز یکی از مجموعه های تولیدی و عرضه کننده شهر فرش کاشان با امکان فروش مستقیم به شکل حضوری است که در باب دسترسی هموطنان از سراسر کشور امکان فروش اینترنتی فرش چهل تکه رنگی رنگی چاپ کلاریس با بهترین قیمت در کیفیت ممتاز را نیز در نظر گرفته است که به سبب کوتاه نمودن دست دلالان و نبود هزینه های اضافی از جمله هزنیه های ناشی از برپایی نمایشگاه ها قیمت درب کارخانه برای فروش محصولات لحاظ می گردد. در باب کیفیت ممتاز فرش های کلاریس مدل چهل تیکه نیز ارائه ضمانت کتبی کیفیت خود نشان از کیفیت بالای این محصولات است که برای هر محصول به خریداران ارائه می گردد.

 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه