خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان
ما را دنبال کنید
فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R
فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R

فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ طرح خشتی میتواند مورد پسند همه واقع شود

فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R

10,000,000 ریال
ابعاد:
رنگبندی:
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 1000 عدد

مشخصات فنی

شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: هیت ست
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

 

معرفی محصولات فرش روز کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R

طرح خشتی یکی از طر ح های قدیمی و با اصالت ایرانی است . طرح خشتی به وفور به صورت گوناگونی در فرش دستبافت بافته شده است . اصولا طرح خشتی به نقشه هایی می گویند که دارای اشکال هندسی است از مربع ، مستطیل و لوزی و داخل هر کدام از این اشکال نقش گل و بوته ، درخت ،پرندگان ، سرو و بید مجنون را تشکیل داده است . این طرح ها در شهر های بیرجند و قم و تبریز و کاشان رواج داشته است . با صنعتی شدن دنیا ، دنیای فرش نیز از این تحول دور نماند و به سمت و سوی مدرن شدن پیشرفت رفت. علارغم صنعتی شدن فرش ماشینی طرح های فرش دستبافت به بازار فرش ماشینی وارد شد . فرش هایی مثل طرح خشتی بختیاری و فرش ماشینی طرح خشتی شکارگاه برگرفته از همان نقش و نگار فرش دستبافت با هنر ایرانی است . این طرح بسیار منحصر به فرد و خاص است زیرا دارای تم سنتی است که برگرفته از سنت و تلفیق آن با صنعت فرش ماشینی است . انواع فرش ماشینی طرح خشتی در شانه و تراکم های مختلفی توسط شرکت فرش روز کاشان تولید میشود مثل : فرش ماشینی 1000 شانه طرح خشتی و فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی
فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ طرح خشتی میتواند مورد پسند همه واقع شود و در دکورهای مدرن و سنتی استفاده شود بدون هیچ تضادی . این فرش ماشینی با دستگاهHCP  از کمپانی وندوویل بلژیک با بهترین مواد اولیه بافته شده است . درفرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی 8 رنگ مربع شکل هایی با نقش های درختان شکوفه و حیوانات و شکارچیان رسم شده است .
اگر خواهان یک خرید فرش ماشینی خوب هستید و میخواهید بدون اتلاف وقت آن را انجام دهید فروشگاه آنلاین فرش روز کاشان می تواند با در نظر گرفتن سلایق عموم مردم و به کار بستن واحد فروش متخصص شما را دراین امر یاری کند .

نماد اعتماد الکترونیکی
نماد اعتماد الکترونیک خرید فرش
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه