خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R
فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R
محصول ویدئو ندارد
10,000,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 1000 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 700
تراکم: 2550
جنس نخ خاب: هیت ست
جنس نخ تار و پود: پنبه
تعداد رنگ: 8
ماشین بافت: Hcpx2
کیفیت: ممتاز درجه یک
شکل: مستطیل
ابعاد:

 

معرفی محصولات فرش روز کاشان

فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی شکارگاه کد – 109 R

طرح خشتی یکی از طر ح های قدیمی و با اصالت ایرانی است . طرح خشتی به وفور به صورت گوناگونی در فرش دستبافت بافته شده است . اصولا طرح خشتی به نقشه هایی می گویند که دارای اشکال هندسی است از مربع ، مستطیل و لوزی و داخل هر کدام از این اشکال نقش گل و بوته ، درخت ،پرندگان ، سرو و بید مجنون را تشکیل داده است . این طرح ها در شهر های بیرجند و قم و تبریز و کاشان رواج داشته است . با صنعتی شدن دنیا ، دنیای فرش نیز از این تحول دور نماند و به سمت و سوی مدرن شدن پیشرفت رفت. علارغم صنعتی شدن فرش ماشینی طرح های فرش دستبافت به بازار فرش ماشینی وارد شد . فرش هایی مثل طرح خشتی بختیاری و فرش ماشینی طرح خشتی شکارگاه برگرفته از همان نقش و نگار فرش دستبافت با هنر ایرانی است . این طرح بسیار منحصر به فرد و خاص است زیرا دارای تم سنتی است که برگرفته از سنت و تلفیق آن با صنعت فرش ماشینی است . انواع فرش ماشینی طرح خشتی در شانه و تراکم های مختلفی توسط شرکت فرش روز کاشان تولید میشود مثل : فرش ماشینی 1000 شانه طرح خشتی و فرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی
فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ طرح خشتی میتواند مورد پسند همه واقع شود و در دکورهای مدرن و سنتی استفاده شود بدون هیچ تضادی . این فرش ماشینی با دستگاهHCP  از کمپانی وندوویل بلژیک با بهترین مواد اولیه بافته شده است . درفرش ماشینی 700 شانه طرح خشتی 8 رنگ مربع شکل هایی با نقش های درختان شکوفه و حیوانات و شکارچیان رسم شده است .
اگر خواهان یک خرید فرش ماشینی خوب هستید و میخواهید بدون اتلاف وقت آن را انجام دهید فروشگاه آنلاین فرش روز کاشان می تواند با در نظر گرفتن سلایق عموم مردم و به کار بستن واحد فروش متخصص شما را دراین امر یاری کند .

ویژگی های کلیدی
فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ طرح خشتی میتواند مورد پسند همه واقع شود
 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه