خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

کناره گلیم فرش کد – 125

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
کناره گلیم فرش کد – 125
کناره گلیم فرش کد – 125
محصول ویدئو ندارد
موجود نيست
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود نيست
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 0 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 320
تراکم: 800
رنگ: 6
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر هیت ست

خرید اینترنتی گلیم فرش کد 125

گلیم فرش ماشینی از نظر بافت جزء دسته فانتزی و از نظر قدمت جز فرش های کلاسیک و قدیمی به حساب می آید. گلیم در گذشته دست بافته ای بوده است که از برهم تنیدن تار و پود به وجود می آمده است و از مدتها قبل از فرش وجود داشته است. یکی از ویژگی های بارزی که در این فرش ها دیده می شود این است که پرز ندارند و علت آن هم عدم استفاده از نخ خاب در تولید این فرش ها است.

می توان گفت که از ارزان ترین فرش های ماشینی به حساب می آیند که در بازار موجود می باشد. این فرش ها به علت اینکه نخ خاب و یا پرز ندارند، الیاف کمتری مصرف می کنند بنابراین قیمت آن نسبت به بقیه ارزانتر است.

قیمت گلیم فرش کناره کد 125 بر اساس هر متر محاسبه می شود. به این علت که قیمت فرش ماشینی به سبب اختلاف در قیمت ارز، مشخص نیست، توصیه می کنیم که قبل از هرگونه خرید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی فرش روز تماس حاصل فرمایید و خرید خود را با آنها هماهنگ نمایید.

در طرح های گلیم فرش به علت ضخامت بسیار پایین، معمولا مرحله تکمیل فرش وجود ندارد و این امر هم سبب شده است که قیمت تمام شده محصولات در کارخانه فرش کاشان کاهش یابد. همچنین طرح هایی که در این فرش ها به کار گرفته می شوند با استفاده از طرح های ساده هندسی و غیر هندسی طراحی شده اند و رنگ بندی مورد استفاده در این فرش ها شاد و جذاب می باشد.

در فرش گلیم طرح کناره کد 125 عمده فرش با استفاده از طرح های هندسی ساده طراحی شده است ولی در آن طرح هایی مثل بوته و گل هم دیده می شود.

مشخصات فنی گلیم فرش ماشینی کد 125

این فرش در تراکم نسبتا پایین بافته شده است و سبب شده است که قیمت تقریبا ارزانی برای مشتری داشته باشد. این گلیم در 320 شانه و تراکم 800 بافته می شود و دارای ضخامت بسیار کمی می باشد. این ضخامت بسیار کم سبب شده است که مقاومت فرش در برابر برخی از چیزی ها مثل جای کمد، جای مبل و جای صندلی بیشتر باشد و تقریبا جا ور ندارد.

پاخور این فرش ها تقریبا به این علت که دارای پرز و خاب نیست، کمتر آسیب می بیند  با توجه به قیمت پایینی که دارد می تواند سالهای سال برای شما باقی بماند و پایداری داشته باشد.ویژگی های کلیدی

کناره گلیم در عرض 50 سانتی متر تا 3 متر و طول آن به صورت کناره رولی و سفارشی موجود می باشد

 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه