خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

گلیم فرش جاجیم کد – 136

برای بزرگنمایی تصویر با ماوس روی آن حرکت نمایید .
گلیم فرش جاجیم کد – 136
گلیم فرش جاجیم کد – 136
محصول ویدئو ندارد
190,000 ریال 
اطلاعات خرید
وضعيت موجودي: موجود است
ابعاد :
رنگبندی :
شماره انبارداري:  
مقدار: 3 عدد
تعداد: 
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه
 
مشخصات فنی محصول
شانه: 320
تراکم: 800
رنگ: 6
دستگاه بافت: شونهر
جنس نخ: پلی استر هیت ست

معرفی اجمالی محصولات روز کاشان
گلیم فرش جاجیم کد – 136
گلیم فرش جاجیم به اسم های گلیم فرش فانتزی ، گلیم فرش مدرن ، گلیم جاجیم و غیره شناخته می شود . گلیم جاجیم ماشینی نسبت به گلیم فرش دستباف دارای مزایایی می باشد از جمله اینکه قیمت گلیم جاجیم ماشینی از جاجیم دستباف ارزان تر می باشد و برای بافت گلیم جاجیم ماشینی زمان کمتری صرف می شود در حالی که در گلیم دستبافت زمان بیشتری طول می کشد که بافته شود .
در زمینه گلیم فرش ماشینی گل های زیبایی به رنگ قرمز و مشکی همراه با شاخ و برگ هایشان در قسمت بالا و پایین زمینه فرش سرازیر شده اند که زیبایی حیرت انگیزی را به گلیم جاجیم داده است و در دو گوشه جاجیم شکل هندسی نیم دایره ای که در آن گل های زیبایی به رنگ سبز ، مشکی و سفید که به صورت شطرنجی رنگ آمیزی و طراحی شده است و زمینه جاجیم در قابی که در یکی از گوشه های بالا و پایین آن گل های زیبایی مشابه و هم رنگ با گل های زمینه فرش طراحی شده است و دور تا دور جاجیم را خط های فراوانی پر کرده است و حاشیه جاجیم ماشینی از خطهای منحنی ریز که در کل گلیم فرش جاجیم تکرار شده است و حاشیه جاجیم را پر کرده است .
گلیم فرش ماشینی کاشان در شانه 320 و تراکم 800 توسط دستگاه تکسیما بافته می شود که این دستگاه یکی از بهترین دستگاه های بافت گلیم است که ساخت کشور آلمان می باشد . نخ به کار رفته در جاجیم نخ پلی استر هیت ست شده می باشد و 8 رنگ زیبا در آن به کار رفته است و دارای کناره گلیم می باشد .
برای خرید گلیم جاجیم می توانید به قسمت درگاه خرید فروشگاه فرش روز مراجعه کنید و بهترین جاجیم را با بهترین کفیت و با قیمتی مناسب خریداری کنید و با یکبار خرید ار فرش روز ، مشتری همیشگی فروشگاه فرش روز می شوید .

ویژگی های کلیدی

گلیم فرش جاجیم به اسم های گلیم فرش فانتزی ، گلیم فرش مدرن ، گلیم جاجیم و غیره شناخته می شود

 

کارخانه فرش روز کاشان ، یک از کارخانه هایی است که سعی دارد با عرضه محصولات و تولیدات خود به صورت مستقیم در اختیار مشتریان عزیز ، قیمت واقعی را به این عزیزان ارائه دهد تا هم قیمت مناسب و هم کیفیت مناسب و عالی در اختیار داشته باشند . الیاف مورد استفاده در فرش های ماشینی کارخانه همگی از بهترین الیاف موجود در بازار هستند ، از جمله فرش ماشینی آکریلیک ، فرش ماشینی ترک ، فرش ماشینی پنبه و فرش ماشینی پلی استر.

سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه