خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش فانتزی

fantasy-carpet-machine.jpg

فرش های ماشینی که امروزه توسط کارخانه فرش تولید و عرضه می شوند ، به دو بخش فرش مدرن فانتزی و همچنین فرش سنتی دسته بندی میگردند که فرش های مدرن در سال های اخیر وارد بازار شده اند و این فرش ها به خاطر طراحی شیک و زیبایی که دارا می باشند توانسته است خیلی زود در خانه های ایرانی جای خود را باز کند و به محبوبیت بالایی نیز دست پیدا کند ، البته به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که فرش فانتزی که شامل گلیم فرش ، فرش فریز ، فرش مدرن می شود مناسب برای دکوارسیون خانه های امروزی است و استفاده از فرش فانتزی ماشینی برای دکوراسیون های قیدیمی و سنتی کاری اشتباه خواهد بود. توجه داشته باشید که برای دکوراسیون خانه های سنتی ، انتخاب فرش سنتی برای شما انتخابی بسیار مناسب خواهد. در این مقاله سعی شده است ارزیابی توضیحات کامل درباره انواع فرش فانتزی ماشنی انجام بشود.

انواع فرش ماشینی فانتزی
فرش فانتزی در انواع مختلفی امروزه به بازار عرضه شده است و دارای اشکال و رنگهای مختلفی نیز می باشد که از رنگ های استفاده شده برای رنگ فرش می توان به فرش فانتزی رنگ بنفش ، فرش فانتزی رنگ طوسی ، فرش فانتزی رنگ سبز ، فرش فانتزی رنگ یاسی و دیگر رنگ ها که از این قبیل می باشد اشاره داشت. فرش های فانتزی دارای طرح های مختلف و دسته بندی مختلفی نیز می باشند که از جمله این فرش های ماشینی گفته شده می توان به فرش فریز ، فرش شگی و فرش شنل اشاره داشت. توجه داشته باشید ، در صورتی که می خواهید انتخاب فرش فانتزی مناسب برای دکوراسیون داشته باشید ، باید آن را با تجه به سلیقه ، دکوراسیون خانه و رنگ دکوراسیون و همچنین مبلهای خانه انتخاب نمایید که فرش کاشان برای شما در دکوراسیون انتخابی عالی خواهد بود.

فرش شگی
فرش ماشینی شگی از محبوبترین فرش های ماشینی در بین ایرانی ها بوده و از جمله فرش های فانتزی می باشد که فرش شگی به خاطر داشتن پرز های بلند بر روی آن نام فرش پرز بلند را نیز به خود گرفته است. از ویژگی های فرش شگی می توان به نرم و لطیف بودن فرش و همچنین الیاف فرش که تیکه تیکه می باشد اشاره داشت که در کنار هم قرار گرفتن این ویژگی ها باعث شده است که شما هنگام راه رفتن روی فرش شگی ، احساس خوبی داشته باشید. از فرش شگی شما می توانید در محیط هایی که رفت و آمد کمی انجام میشود استفاده کنید.

 

فرش فریز

فرش ماشینی فریز از تراکم بالایی برخوردار بوده و به همین دلیل دارای مقاومت بسیار بالایی نیز می باشند و در صورتی که میخواهید فرش برای مکانی که رفت آمد آن بالا می باشد استفاده کنید فرش فریز برای شما انتخابی بسیار مناسب خواهد بود. از دیگر ویژگی های فرش فریز می توان به کوبیده نشدن فرش در مقابل قرار گیری اجسام سنگین بر روی آن اشاره داشت. همچنین در ادامه باید بیان داشت که فرش های فریز بدون پرز می باشند و از نظر تراکم بالا شبیه به گلیم فرش می باشند که برای این موضوع خواند مقاله بررسی تفاوت فرش فریز با فرش گلیم را پیشنهاد میکنیم.

فرش شنل

فرش ماشینی شنل از پرز های کوتاه برخوردار بوده و برای طرح فرش شنل به طور معمول از گل برجسته استفاده شده است. از ویژگی های فرش شنل می توان به لطیف بودن این فرش فانتزی اشاره داشت. شست و شوی فرش شنل که از انواع فرش فانتزی می باشد نیز آسان است. خواندن مقاله فرش فانتزی و شنل نیز به شما برای فرش های شنل پیشنهاد میشود.

فروشگاه فرش روز عرضه کننده انواع فرش فانتزی که از جمله فرش شنل ، گلیم فرش و فرش فریز می باشد بوده و خریداران می توانند برای خرید فرش فانتزی با ورود به دسته محصولات اقدام به خرید فرش فانتزی نمایند.

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش فانتزی' , 'فرش مدرن' , 'انواع فرش فانتزی' , 'فرش ماشینی فانتزی' , 'فرش فریز' , 'فرش شگی' , 'فرش شنل' , 'گلیم فرش' , 'خرید فرش فانتزی' , 'فرش فانتزی مناسب'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
سوالات متداول برای خرید فرش - قسمت دوم
همه چیز درباره فرش ماشینی کاشان
نحوه از بین بردن لکه و شست و شو فرش
ارسال رایگان فرش - قسمت دوم
تفاوت در قیمت گذاری انواع فرش
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155418336 - 09131634278

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ