خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

فرش ارزان

cheap-carpet.jpg

فرش بی سی اف – BCF
در تولید فرش های ماشینی معمولا از سه نوع نخ استفاده می شود. که هر کدام از این الیاف ویژگی ها و خواص فنی متفاوتی دارد و باتوجه به این مشخصه ها کیفیت فرش و نوع دستگاه بافنده آن تغییر می کند و خریداران فرش ماشینی نیز باید با توجه به این موارد فرش مورد نظر خود را انتخاب کنند. الیاف اکرولیک ، پلی استر ، و بی سی اف الیافی است که معمولا فرش های ماشینی با آن ها تولید می شود. ارزان ترین و سبک ترین نخ ها الیاف بی سی اف و پلی پروپیلن است که با آن ها فرش ارزان قیمت تولید می شود ، اما مرغوب ترین وگران ترین نوع الیاف ، نخ اکرولیک است. برای اطلاعات بیشتر درباره نخ اکرولیک هیت ست اینجا کلیک کنید.
نخ بی سی اف برای بافت گلیم فرش نیز استفاده می شود همچنین فرش های ماشینی که با این نوع نخ بافته می شود ارزان قیمت تر هستند و از شانه و تراکم پایین تری برخوردارند. فرش ارزان معمولا سبک تر هستند و به دلیل قیمت پایین شان برای صادرات به افغانستان و عراق مناسب اند. فرش هایی با شانه های 350 و فرش 440 شانه از نمونه فرش ماشینی ارزان قیمت است. فرش های بی سی اف به علت داشتن قیمت ارزان، از جمله محصولات اصلی صادراتی محسوب شده و در داخل کشور مصرف چندانی ندارند.
فروشگاه فرش روز کاشان به منظور سهولت در امر خرید برای همه هم وطنان عزیز اقدام به فروش فرش ماشینی ارزان قیمت 700 شانه به صورت اینترنتی نموده و در این راستا امکان ارسال رایگان فرش و ارسال فرش درب منزل را فراهم نموده است. همچنین تمامی محصولات این سایت درجه یک بوده و علت ارزان قیمت بودن آن فروش بدون واسطه فرش به قیمت درب کارخانه می باشد.

 

باتشکر-واحد آموزش و تحقیق فرش روز

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ارزان' , 'فرش ماشینی ازان قیمت' , 'فرش ارزان قیمت' , 'فرش ماشینی ارزان' , 'فرش بی سی اف' , 'گلیم فرش' , 'ارسال رایگان فرش' , 'ارسال فرش درب منزل' , 'نخ بی سی اف' , 'الیاف اکرولیک هیت ست'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
طرح های تابلو فرش به صورت جدید
ویژگی های خرید از فروشگاه آنلاین فرش
طرح و نقشه فرش ایرانی قسمت اول
خرید تابلو فرش کلاریس با چاپ سریع با طرح شیک
کیفیت فرش ۷۰۰ شانه چگونه است
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه