خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

تابلو فرش سفارشی

pictorial-carpet-customize.jpg

تابلو فرش سفارشی محصولی فوق العاده و مورد پسند ایرانیان می باشد که بیشتر برای هدیه دادن مورد استفاده قرار میگیرد و تبدیل عکس به تابلو فرش از گزینه های محبوب ایرانی ها برای کادو است. فروشگاه فرش روز که ارائه کننده انواع فرش ماشینی با بهترین کیفیت می باشد ، اینبار برای رفاه مشتریان ارائه خدمات تابلو فرش سفارشی را که پیش از این نیز دارای سابقه ای طولانی در آن بوده است را به صورت اینترنتی برای مشتریان فراهم ساخته است. فروشگاه فرش روز با استفاده از بهترین ماشین های تابلو فرش و همچنین طراحان فرش نسبت به بافت فرش سفارشی مورد نظر شما اقدام می کند تا شما بتوانید بهترین تابلو فرش را آنگونه که میخواستید خریداری کنید.

سفارش تابلو فرش سفارشی
مشتریان فروشگاه فرش روز می توانند برای تبدیل عکس به تابلو فرش و انجام فرایند خرید تابلو فرش سفارشی مورد نظرشان که شامل انتخاب سایزبندی تابلو فرش ، تصویر تابلو فرش ( تابلو فرش آیه ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش حیوان ) ، تعداد شانه تابلو فرش ، تعداد تراکم تابلو فرش و دیگر موارد که از این قبیل می باشد را انجام بدهند تا فروشگاه تابلو فرش مورد نظر شما را با تمامی ویژگی هایی که می خواهید ، با بهترین کیفیت و قیمت برای شما ارسال نماید.

قیمت تابلو فرش سفارشی
به این موضوع توجه داشته باشید که قیمت تبدیل عکس به تابلو فرش با توجه به ویژگی هایی که برای آن انتخاب میکنید متفاوت خواهد بود. به طور مثال قیمت تابلو فرش 700 شانه سفارشی با قیمت تابلو فرش 1000 شانه سفارشی متفاوت می باشد و همانگونه که مشخص است ، قیمت تابلو فرش 100 شانه از قیمت تابلو فرش 700 شانه بالاتر خواهد بود.

نحوه سفارش تابلو فرش سفارشی ( تبدیل عکس به تابلو فرش )
خریداران محترم علاوه بر سایت می توانند از طریق تلگرام فروشگاه ، شبکه های اجتماعی و شماره های پشتی بانی قرار داده شده در پایین سایت فرش روز اقدام به سفارش و خرید تبدیل عکس به تابلو فرش نمایند.

با تشکر - واحد تحقیق و آموزش فرش روز

کلمات کلیدی مرتبط :
'تابلو فرش سفارشی' , 'تبدیل عکس به تابلو فرش' , 'قیمت تابلو فرش سفارشی' , 'تابلو فرش آیه' , 'تابلو فرش منظره' , 'تابلو فرش چهره' , 'تابلو فرش حیوان' , 'قیمت تابلو فرش 700 شانه' , 'قیمت تابلو فرش 100 شانه' , 'تابلو فرش' , 'خرید تابلو فرش سفارشی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
مشخصات پشت فرش برای اطلاع از ویژگی شانه ، تراکم و بافت
ویژگی های فرش ماشینی
راهنمای نصب تابلو فرش ماشینی
نقاط قوت فرش ماشینی کاشان از نگاه دیگرکشورها
اگر می خواهید فرش 1200 شانه بخرید ، بخوانید!
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه