خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

انواع فرش ماشینی کاشان را بشناسید به همراه آخرین قیمت

machin-made-rug-of-kashan.jpg

کاشان بزرگترین تولید کننده فرش ماشینی در جهان محسوب می شود که دارای سه شهرک صنعتی بزرگ می باشد . شهرک های صنعتی راوند ، جعفر آباد و آران و بیدگل هرکدام در خود چندین کارخانه فرش را در خود جای داده اند . 

تولید انواع فرش های ماشینی نیازمند هزینه بسیار بالا در زمینه تجهیزات و همچنین مواد اولیه می باشد . در کاشان این امکانات برای تولید فرش ماشینی دیده می شود .

این امکانات دارای آخرین تکنولوژی هایی است که در آلمان و یا بلژیک طراحی می شوند . در واقع منظور از این جمله این است که دستگاه های بافنده فرش ، از شرکت های شونهر در آلمان و وندویل در بلژیک وارد می شوند . 

تولید فرش در کاشان بسیار گسترده است و این که پایتخت فرش ماشینی در جهان ، کاشان است اغراق نیست . دریایی از محصولات متنوع در کنار فرش های دستباف سبس شده ااند تا عمده اقتصاد این شهر بر اساس تولیدات فرش باشد . 

فرش دستباف کاشان نیز بسیار معروف است و قدیم تر ها در هر خانه از مردم کاشان مشاهده می کردیم که یک دار قالی وجود دارد که خانم خانه دار با استفاده از آن به بافت فرش می پردازد . 

صادرات فرش هم به کشور های مختلف از طریق این صادرات صورت می گرد . در واقع بهای بیشتر به این صنعت سبب می شود تا اقتصاد ایران به راحتی از نفت جدا شود.

معرفی انواع فرش ماشینی کاشان

اگر تازگی اقدام به فرش کرده باشید ، متوجه می شوید انواع فرش های ماشینی بر اساس تعداد شانه تقسیم بندی می شوند . غیر از آن انواع دیگری نیز مانند فرش های فانتزی و فرش ترک هم در تولیدات فرش شناخته می شوند که به بررسی آنها نیز در ادامه بپردازیم . 

فرش 500 شانه

 فرش ماشینی 500 شانه ، دارای تراکم 1000 است و با استفاده از دستگاه آلفا شونهر به تولید می رسد . الیاف مورد استفاده در این فرش آکریلیک با کیفیت و هیت ست شده هستند . قیمت فرش 500 شانه 6 متری 850 هزار تومان در سایت فرش روز می باشد . 

فرش 700 شانه 

از دیگر تولیدات فرش در کاشان ، فرش 700 شانه می باشد که دارای تراکم 2550 می باشد . فرش های 700 شانه از محبوب ترین فرش های حال حاضر موجود در بازار هستند که در دو نوع گل برجسته و ساده قرار می گیرند . بهترین الیافی که برای تولید این فرش ها استفاده می شود ، الیاف آکریلیک هیت ست شده می باشد . قیمت فرش 700 شانه 12 متری 2600 هزار تومان می باشد .

فرش 1000 شانه 

فرش های 1000 شانه از فرش هایی هستند که وارد عرصه رقابت با فرش دستباف شده اند . شباهتی که این فرش ها به انواع دستباف دارند ، باعث افزایش محبوبیت این فرش ها شد . تراکم فرش 3000 است و ظرافت بسیار بالایی دارد و طرح های آن شباهت زیادی به فرش های ابریشمی دارد . قیمت فرش 1000 شانه فرش روز در ابعاد 6 متری 1550 هزار تومان می باشد . 

فرش 1200 شانه 

فرش ماشینی 1200 شانه دارای ترام 3600 است و با دستگاه HCI بافته می شود و تولید آن با الیاف آکریلیک ترک صورت می گیرد . طرح های متنوعی در این زمینه یافت می شوند که می توانید آن ها را ببینید . قیمت فرش 1200 شانه 12 متری کاشان 3500 هزار تومان می باشد . 

فرش 1500 شانه

فرش های 1500 شانه آخرین فرشی است که دارای بالاترین تعداد شانه است . ظرافت این فرش ها بسیار بالا است و الهام بخش فرش های دستباف است . یعنی این فرش توانایی رقابت کامل با فرش دستباف را از همه لحاظ دارد . آخرین قیمت فرش 1500 شانه 6 متری 2600 می باشد . 

 

یک نکته در محاسبه قیمت به شما بگوییم تا بتوانید به راحتی قیمت انواع ابعاد در فرش ماشینی را محاسبه کنید . فرمول محاسبه قیمت فرش به این صورت است : 

قیمت فرش شش متری تقسیم بر دو ضربدر ابعاد فرش ماشینی ( 12 در 12 متری ، 8.75 در 9 متری و 6 در 6 متری ) 

کلمات کلیدی مرتبط :
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
چند ترفند که کارشناس خرید فرش ماشینی شوید!
انواع تابلو فرش ارزان با خرید مستقیم از کارخانه فرش
قیمت فرش 1200 شانه با افزایش 20 درصدی اعلام شد ! اردیبهشت 98
فرش باستانی پازیریک
زیباترین تابلو فرش چه مشخصه هایی دارد با معرفی مدل
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه