خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

قیمت فرش 500 شانه و عواملی که بر آن تاثیر می گذارند

carprt-1500-reeds-price.jpg

فرش 500 شانه از انواع فرش ماشینی به حساب می آید که نسبت به بقیه فرش ها داری کسوت و قدمت بیش تری می باشد که هنوز هم در بازار خرید و فروش می شود . 

محبوبیت این فرش ها تا حدودی جای خود را به دیگر فرش های با کیفیت تر و دستباف گونه تر داده است ولی خریداران به علت قیمت کم تر ، هنوز هم دوست دارند از این فرش ها تهیه کنند . البته این گروه از افراد تعدادشان رو به کاهش است . 

فرش 500 شانه همانطور که ممکن است بدانید در تراکم 1000 بافته می شود و نسبت به فرش های 700 شانه ظرافت بسیار کم تری دارا است . ولی به این علت که دارای ارتفاع نخ خاب بیش تری می باشد ، از فرش های 700 شانه پاخور نرم تری دارد . 

دستگاه بافنده فرش ماشینی 500 شانه ، دستگاه آلفا شونهر است که توسط شرکت شونهر در کشور آلمان تولید شده است . این دستگاه می تواند فرش های 500 شانه تا تراکم 1500 و تا هشت رنگ تولید کند که نسبتا دارای کیفیت خوبی است .

 

خرید این فرش قطعا دارای مزیت ها و معایبی هست که به چند مورد از آن ها می توان به طور مختصر اشاره کرد : 

 

1 – قیمت فرش 500 شانه بسیار مناسب است و می توانید با خرید این محصولات در هزینه خود صرفه جویی کنید . 

2 – لطافت بالا و پاخوری نرم و لطیف تر نسبت به دیگر فرش های با تعداد شانه بالا از دیگر مزیت های این فرش است . 

3 – کیفیت پایین تولید نسبت به فرش های ظریف تر باعث می شود که دوام کم تری داشته باشد . 

4 – طرح هایی که بر روی این فرش ها نقش می بندد ، طرح های کلی تر و ساده تری هستند و در مقایسه با فرش های ظریف تر حرفی برای گفتن ندارند . 

 

با این تفاسیر می توان گفت که ممکن است برای خریدن فرش جدید دوباره مدت کوتاهی اقدام کنید که این امر به ضرر شما در طولانی مدت خواهد بود ، ولی بعضی ها برای مکان های کم رفت و آمد مثل ویلا و خانه باغ قصد خرید فرش 500 شانه کاشان را دارند که در این صورت می توان گفت فرش های مناسبی برای این مکان ها می باشد . 

در ادامه مطلب قصد داریم که شما را از قیمت فرش 500 شانه مطلع کنیم ، و عواملی که بر آن تاثیر می گذارند ، چه مستقیم و چه غیر مستقیم را برای شما بیان کنیم . 

قیمت فرش 500 شانه کاشان و مشهد 

قیمت مقوله ای است که با استفاده از آن ارزش و بهای یک کالا مشخص می گردد . اگر می خواهید که بدانید ارزش یک کالا چه قدر است می توانید قیمت آن را بررسی کنید . 

البته این را بدانید برخی چیز ها هستند که قیمت یک کالا را کاذب و غیر واقعی نشان می دهند که برای جلوگیری از این امر فقط اطلاعات شما به شما کمک خواهد کرد . 

در فرش 500 شانه مشهد یا کاشان موارد زیادی هستند که قیمت فرش را تعیین می کنند . این مسائل چه مستقیم و چه غیر مستقیم تاثیر خود را بر قیمت می گذارند ولی بعضی از این موارد کاذب هستند که می توان با استفاده از یک سری نکات آن ها را دور بزنید و به قیمت واقعی دست پیدا کنید . 

قیمت فرش 500 شانه بر اساس کیفیت بافت ، کیفیت مواد اولیه ، برند تولید ، شهر تولید کننده ، وجود واسطه ها ، ابعاد ، تعداد رنگ و قیمت ارز تعیین می شود . 

کیفیت بافت فرش های 500 شانه را باید با بررسی دستگاه بافنده آن متوجه شد . دستگاه بافنده شونهر این توانایی را دارد که فرش های 500 شانه با کیفیت را تولید کند . پس هر چه کیفیت بافت بالا تر باشد ، قیمت هم افزون خواهد شد . 

ابعاد یک کالا در مواردی که چند نوع مشابه آن در اندازه های مختلف وجود دارد ، متفاوت است . از جمله فرش ماشینی که مصداق بارزی برای این نمونه است . هر چه ابعاد فرش بیشتر باشد ، قیمت آن بالاتر خواهد بود . 

برای مثال قیمت فرش 500 شانه 6 متری از قیمت 12 متری آن کم تر است و بالعکس . 

تعداد رنگ در فرش های 500 شانه هشت رنگ می باشد اما در بعضی از کارخانه ها در شش یا ده رنگ هم تولید می شود . هر چه تعداد رنگ واقعی به کار گررفته شده ، بیش تر باشد می توان گفت قیمت آن هم بالا تر است . 

برند تولید از مواردی هست که می تواند قیمت را به صورت غیر واقعی افزایش دهد . اگر یک کالایی به صورت مشابه با همان کیفیت در دو کارخانه تولید شود و دیگری فقط نامش برند شده باشد ، قطعا نام برند بر قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت . 

در کاشان به این علت که رقابت بسیار بالا است و تولید انبوه صورت می گیرد ، قیمت ها بسیار کم تر از مشهد هستند در صورتیکه کیفیت ها مشابه است و اگر اغراق نشود ، می توان گفت فرش کاشان کیفیت بهتری دارد . پس شما می توانید با تهیه فرش از کاشان ، با هزینه کم تر فرش بخرید .

کیفیت مواد اولیه دارای اهمیت بسیار بالایی در صنعت فرش ماشینی است . الیافی که برای فرش استفاده می شوند باید توانایی این را داشته باشند که چندین سال بدون تغییر در بافت فرش باقی بمانند . 

الیاف آکریلیک ، الیاف پلی استر ، الیاف بی سی اف ، ویسکوز ، نخ جوت و پنبه از مواردی هستند که می توان گفت مواد اولیه یا خام قالیبافی صنعتی هستند و همگی الیاف مصنوعی می باشند به غیر از پنبه . 

در نخ خاب می تواند الیاف آکریلیک ، پلی استر ، ویسکوز و یا بی سی اف مورد استفاده قرار بگیرد . اما از آنجا که کیفیت الیاف آکریلیک بهتر است ، قیمت فرش 500 شانه اکریلیک هم بالاتر خواهد بود . 

در نخ تار و پود هم موادی چون نخ جوت یا کنف ، پنبه و پلی استر هیت ست مورد استفاده قرار می گیرد که دارای کیفیت بسیار خوبی هستند . 

وجود واسطه های فروش فرش می تواند به اقتصاد شما ضربه وارد کند . از آنجا که دلال های بسیار زیادی هستند که برای سود بیش تر می خواهند قیمت محصولات را بالا ببرند ، پس می توان گفت که قیمت این محصولات کاذب می باشد . 

اگر می خواهید فرش را به قیمت درب کارخانه خریداری کنید ، توصیه می شود که حتما از نمایندگی های تولید و فروش مستقیم این اقدام را صورت دهید . 

اما در مورد قیمت ارز هم باید گفت که این مسئله به طور غیر مستقیم بر نرخ مواد اولیه تاثیر می گذارد و بنابر این هر چه نرخ ارز بالا تر برود قیمت فرش ماشینی 500 شانه هم بالا تر خواهد رفت . 

آخرین قیمت فرش 500 شانه ماشینی در تابستان 98 

همانطور که در پاراگراف های بالا برای شما بیان کردیم ، قیمت فرش متاثر از موارد بسیار زیادی است که همگی به طور مستقیم و یا غیر مستقیم ، واقعی و یا غیر واقعی روی نرخ قیمت تاثیر می گذارند و باعث تغییر قیمت ها می گردند . 

با توجه به تغییرات قیمت ارز در کشومان در سال قبل و امسال این ناپایداری قیمت ها باعث شده است که اکثر کالا ها دو الی سه برابر قیمت بیش تر پیدا کنند . 

بازار فرش هم متاسفانه از این موج جان سالم به در نبرد و قیمت فرش ها به علت بالا رفتن نرخ مواد اولیه افزایش داشت . 

حال به اعلام قیمت فرش 500 شانه مشهد و کاشان می پردازیم تا شما از آهرین قیمت ها مطلع شوید . 

قیمت فرش های 500 شانه مشهد اکریلیک هیت ست :

 9 متری : 1850 هزار تومان

6 متری : 1250 هزار تومان

12 متری : 2450 هزار تومان

قیمت فرش های 500 شانه کاشان اکریلیک هیت ست :

9 متری : 1350 هزار تومان

6 متری : 850 هزار تومان

12 متری : 1700 هزار تومان

قیمت فرش های 500 شانه کاشان ورجین ( پلی استر هیت ست ) : 

9 متری : 750 هزار تومان 

6 متری : 500 هزار تومان 

12 متری : یک میلیون تومان

کلمات کلیدی مرتبط :
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
کانال فرش ۷۰۰ شانه برای خرید مستقیم از کارخانه
ویژگی فرش 1200 شانه
مشخصات تابلو فرش وان یکاد آیه به صورت کامل برای خرید
مراحل تولید فرش دستباف به همراه بررسی قیمت
روش های از بین بردن پرز فرش های ماشینی
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه