خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

صادرات فرش بزرگ پارچه

buy-big-carpet-kashan.jpg

امروزه صنعت فرش ماشینی به مرحله خودکفایی در تولید رسیده است و پتانسیل افزایش تولید و صادرات را دارد و می تواند در ورود ارز به  داخل کشورو ایجاد اشتغال نقش قابل توجهی را ایفا کند . به ویژه در چند سال اخیر صادرات فرش ماشینی رتبه خود را در قسمت صادرات غیر نفتی کشور ارتقا داده است. در این مقاله ابتدا به موارد کاربرد فرش ابعاد بزرگ و لزوم بافت آن در کارخانه جات تولید فرش ماشینی می پردازیم و سپس کشورهای بازار هدف برای صادرات این محصول را بررسی می کنیم .


کاربرد های فرش بزرگ پارچه
1- فرش ماشینی ابعاد بزرگ ، برای افرادی که دارای خانه های بزرگ هستند یک ویژگی خاص دارد و آن این است که به جای انداختن چند فرش در سالن پذیرایی یا اتاق نشیمن می توانند از یک فرش در ابعاد بزرگ و یکپارچه استفاده کنند که در این صورت جلوه و شکوه خاصی را به منزل خواهد داد . این گونه فرش برای خانه هایی با دکوراسیون و مبلمان و ناهار خوری کلاسیک مناسب است . معمولا فرش ماشینی بزرگ پارچه در ابعاد 18 و 24 و 25 و بیضی با قطر 4 متر و سایز های سفارشی  در رنگ های متنوع کرم و گردویی و سرمه ای و ... و طرح ها و نقشه های سفارشی تولید میشوند. معمولا از جنس مواد اولیه عالی (اکریلیک هیت ست ) برای تولید فرش بزرگ سایز استفاده میشود .
2- فرش بزرگ پارچه مناسب مساجد و حسینیه ها می باشد با توجه به اینکه ایران یک کشور اسلامی است و تعداد مساجد و حسینیه ها و تکایا در شهرها و روستا ها زیاد است  فرش بزرگ پارچه میتواند انتخاب مناسبی برای این نوع اماکن باشد .
3- مکان هایی مانند لابی هتل ها و پله ها و اتاق های کنفرانس سالن های اجتماعات  که به صورت غیر استاندارد ساخته شده اند که فرش کردن این مکانها با چند تخته فرش جلوه مناسبی نخواهد داشت و می تواند با استفاده از خرید فرش های سایز بزرگ و فرشهای سفارشی زیبایی و و جلوه آنها را مضاعف کرد .


صادرات فرش بزرگ پارچه
درسال‌های تحریم به علت برخی مسائل سیاسی شاهد کاهش صادرات فرش ماشینی بودیم اما با وجود تلاش مسئولان  کشورایران هنوز دراین حوزه فعال است . پس از بازاریابی کارشناسان در زمینه صادرات فرش بزرگ پارچه مشاهده شده است که اعراب حاشیه خلیج فارس تمایل بسیارخوبی به این گونه فرش ها دارند . حتی کشورهای اروپایی مانند دانمارک نیز جز متقاضیان فرش بزرگ پارچه می باشند .


صادرات انواع فرش ماشینی سایز بزرگ به ایتالیا
امروزه  تولید فرش هایی با نقش و طرح های تولید شده در ایران قابل قیاس با نمونه های اروپایی نیست . بسیاری از کشورهای دنیا ایران را به عنوان یکی از بهترین صادرکنندگان فرش می شناسند . صادرات فرش ماشینی بزرگ پارچه به ایتالیا به عنوان یکی از کشورهای اروپایی موفق درعرصه های تجاری، می تواند یکی از موفقیت های صنعت فرش ماشینی به شمار آید .


صادرات فرش ماشینی بزرگ پارچه به کانادا
بهترین فرش های ماشینی سایز بزرگ با طرح ها ی چشم نواز و رنگهای زیبا برای صادرات به کشور کانادا گلچین می شوند . در واقع فرش ماشینی ایران در جهان طرفداران بسیاری دارد و صادرات آن به منزله هنری باستانی ونشانی از فرهنگ وتمدن اصیل ایرانی اسلامی ،  به عنوان یک سوغاتی گرانبها در سطح جهانی به حساب می آید . صادرات فرش ماشینی ایرانی به کانادا، به خاطر حضور مهاجرین ایرانی در این کشور، نه تنها مورد توجه ایرانیان مقیم کانادا ، بلکه مردم مقیم در این کشورنیز متقاضی فرش ایرانی هستند .


صادرات فرش ماشینی بزرگ پارچه به فرانسه
فرش های ماشینی بزرگ سایز و سفارشی مورد توجه کشورهای مختلف اروپایی مخصوصا فرانسه است و این نوع فرش با بعضی از نقشه های خاص دراین کشور طرفداران خاص خود را دارد . پس از کارشناسی در زمینه بازاریابی فرش در کشوراروپایی به این نتیجه رسیدند که بیشترین خریداران در این کشورایرانیان مهاجر در این کشورها هستند . به همین دلیل فرش های ماشینی بزرگ پارچه در انواع نقشه های باستانی وهندسی ، تلفیقی و ماهی درهم ، شاه عباسی و اسلیم مورد توجه این گونه کشورها است .


صادرات انواع فرش ماشینی بزرگ پارچه  به امارات
میزان صادرات فرش های سایز بزرگ به کشور امارات از طریق مرزهای آبی قابل توجه می باشد زیرا امارات به عنوان منطقه آزاد تجاری در خاورمیانه با همه کشور های دنیا در تماس است و تعاملات تجاری و معاملات خرید و فروش فرش و انواع کالا ها در این کشورانجام می شود. به همین دلیل به عنوان بخش وسیع و مهمی برای صادرات فرش ماشینی سایز بزرگ به حساب می آید . تاجران دبی بیشترین سهم خرید فرش ماشینی ایران را در سایزهای مختلف در کل دنیا به خود اختصاص داده اند و باعث ترویج بیش از پیش هنر ایرانی در کل دنیا شده اند .


صادرات  فرش ماشینی بزرگ پارچه به ترکیه
ترکیه جز وارد کنندگان فرش های سایز بزرگ از ایران می باشد زیرا این  گونه فرش در کشور ترکیه طرفداران و متقاضیان خاص خود را دارد .

فرش بزرگ پارچه کاشان

بسیاری از تولیدکنندگان شهرستان کاشان ، به خاطر تجربه بالا در زمینه بافت فرش و وجود طراحان خبره در این منطقه ، قدرت بافت فرش های سایز بزرگ را در اندازه های درخواستی مشتریان دارند و شرکت فرش روز یکی از بزرگترین عرضه کنندگان فرش ماشینی در کاشان می باشد که صادرات فرش بزرگ پارچه را به کشورهای عربی و دیگر کشورها انجام می دهد . این شرکت عرضه کننده فرش برای مساجد ، سالن ها و کاخ ها می باشد . فرش سایز بزرگ می تواند به صورت سجاده فرش و یا طرح درخواست مشتری باشد .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ابعاد بزرگ' , 'فرش بزرگ پارچه' , 'فرش ماشینی ابعاد بزرگ' , 'فرش در ابعاد بزرگ' , 'فرش ماشینی بزرگ پارچه' ,'خرید فرش های سایز بزرگ'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
نکاتی برای خرید اینترنتی فرش بهتر ✚ توصیه های پلیس فتا
با کیفیت انواع فرش 700 شانه آشنا شوید!
جدیدترین فرش عروس برای انتخاب شیک با رنگ مناسب
بالاترین شانه فرش در طی سالها به همراه ویژگی و مزیتها
بررسی کامل خرید اینترنتی فرش کاشان بدون واسطه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه