خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

بهترین فرش ماشینی چگونه انتخاب میشود

choose-best-carpet-home.jpg

خرید بهترین فرش ماشینی ، امروزه یکی از دغدغه های خریداران محترم است که می توان گفت اری سخت است . اما با توجه به نکات گفته شده می توان بهترین فرش ماشینی را خریدار کرد . از جمله مهم ترین روش که بتوان بهترین فرش را به شما نشان دهد تعداد تراکم و شانه قالی است. تراکم یعنی تعداد گره در یک متر طول قالی و شانه آن یعنی تعداد گره در یک متر عرض قالی را می گویند هر چه تعداد شانه و تراکم قالی بیشتر باشد بهترین فرش ماشینی است و از دیگر انتخاب فرش خوب ، کیفیت و جنس نخ موجود است در بهرین نوع فرش ماشینی از نخ اکریلیک هیت ست استفاده می شود که پرزدهی کمی نیز دارد و هر چه در نخ با کیفیت عاالی استفاده شود در برابر سایش و پاخوردگی قالی مقاوم تر می شود .

 

1- فرش ماشینی با کیفیت و جنس نخ آن

اگر جنس نخ پلی استر یا پلی پروپیلین باشد در برابر پاخوردگی ضعیف تر عمل میکند. در انتخاب بهترین فرش ماشینی می توان همچنان به مکان مورد استفاده قالی اشاره نمود اگر قالی در محلی مانند اتاق نشیمن، هال و پذیرایی استفاده می شود چون پا خوردگی فراوانی دارند بنابراین باید از نخ مرغوب استفاده کرد و بهترین فرش ماشینی که میتوان استفاده کرد از نخ اکریلیک هیت ست می باشد اما در اتاق های خواب که پاخوردگی کم تری دارند می توان از فرشهایی از جنس پلی استر یا پروپیلین استفاده کرد .

 

2- فرش ماشینی و بهترین رنگ آن

در طراحی بهترین فرش ماشینی انتخاب رنگ آن نیز حائز اهمیت می شود. مسلما نخ های اکریلیک رنگ پذیری بیشتری دارند و همچنان نکته ای مهم است رنگ زمینه ی آن است . در انتخاب بهترین فرش ماشینی اگر خانواده ای هستید که جمعیت زیادی دارید و یا کودکی کم سن دارید سعی کنید رنگ بوم قالی را تیره با طرح شلوغ انتخاب کنید که کثیفی آن را نشان ندهد . و همچنان اگر محیط مورد استفاده شما خلوت است بهترین نوع فرش ماشینی با رنگ تیره می تواند باشد . در خانواده هایی با جمعیت کم و مکان هایی کوچک از فرشهایی با رنگ زمینه ی روشن استفاده می کنند که فضای شما را بزرگ تر نشان دهد .

 

3- اصالت بهترین فرش ماشینی

در خرید فرش ماشینی باید دقت فراوانی شود قالی خریداری شده دارای شناسنامه و ضمانت نامه کتبی از کارخانه ی معتبر داشته باشد و حدالامکان سعی شود از کارخانه هایی که ورشکست شده اند فرشی خریداری نکنید . نکته ی مهمی که می توان بیان کرد شرکت تولیدی در تولید بهترین فرش است که توجه فراوانی باید کرد . عمر فرش می تواند بنا بر استفاده ی از آن متغییر باشد و فرشها عمر های متفاوتی داشته باشند. نخ مورد استفاده در فرش در عمر قالی مورد استفاده نقش به سزایی دارد همان گونه که در قسمت نوع نخ بیان کردیم هر چه نخ اکریلیک هیت ست باشد عمر قالی نیز به مراتب بالاتر خواهد بود و در برابر سایش ، شست و شو نیز مقاومت بیشتری نسبت به دیگر فرشها با جنس نخ ها دیگر از خود نشان می دهد . در میان فرشها، فرشهای زینتی عمر کم تری دارند و از فاکتور های بهترین فرش به حساب نمی آیند .

 

فروشگاه فرش روز عرضه کننده انواع فرش ماشینی به صورت با کیفیت و قیمتی بسیار ارزان و مناسب می باشد که شما با بهترین قیمت و نخ می باشد که شما می توانید برای خرید آنلاین انواع فرش ماشینی اینجا کلیک کنید و به صفحه اصلی فروشگاه وارد شوید.

کلمات کلیدی مرتبط :
'انتخاب فرش ماشینی' , 'نحوه خرید بهترین فرش ماشینی' , 'بهترین فرش خوب' , 'فرش ماشینی برای دکوراسیون'
توسط حسین کریمی
  با تشکر از مطلب خوب شما ولی کاش بیشتر توضیح داده بودین
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
مشخصات فرش آشپزخانه ارزان و مناسب دکوراسیون خانه
فرش تخفیفی با قیمت مناسب در مناسبت های ویژه
طرح های فرش ماشینی کاشان
آدرس کارخانه فرش کاشان برای خرید مستقیم از کارخانه
صادرات فرش بزرگ پارچه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ