خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

نکاتی برای انتخاب فرش ماشینی مناسب

right-carpet.jpg

انتخاب فرش ایده آل را متناسب با اتاق و نوع کاربرد آن باید در نظر بگیریم . به عنوان مثال فرشی که در پذیرایی انداخته می شود باید قابلیت پاخور بودن را دارا باشد و برای استفاده طولانی مدت مناسب و مقاوم در برابر گرد و غبار باشد ، اما برای اتاق خواب می توان فرشی با جنسی لطیف و دارای طیف رنگی روشن استفاده کرد . در ادامه این مقاله سعی شده کرده ایم که نکاتی مهم برای انتخاب فرش ماشینی مناسب را برای شما قرار بدهیم تا به درستی اقدام به خرید خود نمایید .

 

فرش مناسب برای دارندگان فرزند

اگر در خانه کودک دارید یا حیوانات خانگی نگهداری می کنید یا دارای خانواده ای شلوغ هستید بهتر است از فرشهایی با طرح های شلوغ و رنگ تیره که کثیفی را نمایان نمی کند استفاده کنید . شایان به ذکر است که فرشهای تک رنگ مانند مشکی ، قهوه ای مایل به شکلاتی به راحتی لکه های روشن و یا دوده را روی خود نمایان منی کنند ، در نتیجه برای راضی بودن از رنگ محصول فرش ماشینی بهتر است ابتدا محیط داخلی و خارجی خانه بررسی کرده و بعد انتخاب کنید .

 

فرش مناسب برای مکان های کوچک

در صورتیکه فضای کوچکی دارید و می خواهید بزرگتز جلوه کند ، بهتر است از فرش با رنگ روشن استفاده کنید . فرشهای دارای رنگ تیره برای خانه های بزرگ و کم اثاثیه مناسب تر است که البته فضایی دنج ، صمیمی و گرم بوجود می آورد . فرشهایی که دارای چند رنگ مختلف هستند یا طرح های پیچیده دارند غبار و خاک را کمتر نشان می دهند . این فرشها برای مصرف کنندگانی که خانه های آن ها در معرض گرد و غبار و دوده قرار دارند مناسب است .

 

انتخاب فرش با توجه به استفاده آن

همچنین باید به شیوه کاربرد و مواد اولیه به کمار رفته در فرش توجه کرده و آنها را مورد بررسی قرار دهید . آن دسته از فرشهایی که در بافتشان نایلون به کار رفته است ( فرش های نایلونی ) بسیار بادوام و مقاوم در برابر تغییر شکل بوده و نسبت به سایر فرشها دارای قیمت ارزان تری است اما تنها عیب آن انتقال سریع گرد و خاک به اطراف می باشد .
فرشهایی که در ساختار آنها از اولفین استفاده شده است ، در برابر رطوبت مقاوم اند و به راحتی تمیز می شوند اما با گذشت زمان حالت اصلی خود را از دست داده و اصطلاحا کش می آیند . فرش پشمی ملندگاری بالایی دارند و در برابر عوامل محیطی مقاومت زیادی دارند اما گردو خاک به سختی از آن جدا می شود .

 

نکته در مورد فرش آکریلیک

فرشهای آکریلیک در چند هفته ابتدایی پرزدهی دارند اما ادامه این پرزدهی بعد از این مدت نشانه نامرغوبی فرش می باشد . بریا خرید فرشهای پلی استری دقت کنید علاوه بر مشاهده فرش در رگال حتما قبل از خرید آن را روی زمین پهن کرده و رنگ آن را چک کنید . فرشهای پلی استر به دلیل درخشندگی نخ های آن شید های رنگی مختلفی از زوایای دید متفاوت دارد به همین دلیل لازم است در زیر نور مناسب چک شود .

 

نگه داری از فرش خریداری شده

اگر از فرش استفاده نمی کنید آن را در حالت لوله شده نگه دارید نه درحالت پهن ، این گونه قالی دست نخورده و نو باقی می ماند . قالی انتخابی شما باید متناسب با اندازه اتاق باشد و باید این را درنظر بگیرید که اتاق به چه منظوری مورد استفاده قرار می گیرد ، چقدر ترافیک دارد و زیر چه نوری قرار دارد .
قابل توجه این است که اگر قسمت انتهایی پرز با رنگ سطح فرش در اختلاف باشد ، نشان از آن دارد که با رنگ جوهری قالی را رنگ کرده اند و ممکن است رنگ بدهد . فرشهای با پرز خشن سخت تر تمیز می شوند . فراموش نکنید که پرز فرش باید درخشان و انعطاف پذیر باشد . قبل از خرید فرش باید به فضای حاکم بر خانه ( سنتی یا مدرن بودن آن ) توجه کنید . برای مثال اگر خانه شما دارای کفپوش پارکت است ، طرح گبه روی آن زیبا جلوه خواهد کرد اما برای فضای سنتی ، طرح لچک ترنج مناسب تر است .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش ماشینی مناسب' , 'فرش ماشینی' , 'فرش مناسب برای دارندگان فرزند' , 'فرش مناسب برای مکان های کوچک' , 'انتخاب فرش با توجه به استفاده'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
انواع تابلو فرش
طریقه شست و شوی تابلو فرش
مشخصات تابلو فرش چاپی ماشینی برای خرید مستقیم ارزان
اطلاعات در مورد فرش ماشینی که شما را کارشناس میکند
فرش بافته شده با نخ هیت ست چه مزیت هایی دارد؟
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ