خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

مزیت انواع فرش شگی

features-types-shiga-carpet.jpg

فرش شگی که جز محصولات قالی های مدرن برای خرید است ، یکی از جدیدترین نوع فرشهایی است که در ترکیه و ایران می توان آن را یافت . لغت شگی که یک عبارت انگلیسی است به معنی مو بلند می باشد و به علت نوع بافت خاص که پرزهای بلند این قالی دارا است ، به این نام نهاده شده است . در ادامه این مقاله ما به بررسی ویژگی های فرش شگی و همچنین نکاتی که باید در انتخاب این قالی فانتزی بدانید اشاره کنیم که در ادامه می توانید مطالعه کنید .

 

1- نکاتی در مورد این نوع فرش

از نکاتی که باید توجه کرد اینکه عمر فرش شگی نسبت به دیگر انواع فرش ماشینی محدودتر است. برای انتخاب این فرش تا جایی که می توانید سعی کنید این نوع فرش را در اتاق کودکان استفاده نکنید چون به علت پرزهای بلند امکان تجمع آلودگی یا خرده مواد وجود دارد که این مورد خود می تواند برای سلامتی کودکان مضر واقع شود . اما توجه داشته باشید این مدل فرش یک نوع جدید و مدرنی است که به علت نوع خاص پرز که دارد شستشو را برای شما سخت می کند .

 

فرش شگی

 

2- انواع فرش شگی و مزیت های آن

مزیت انواع فرش شگی شامل نوع تک رنگ و سه بعدی می باشد که در نوع تک رنگ از یک یا چند رنگ با طرحی ساده برای بافت استفاده می شود ، اما در سه بعدی از رنگهای بیشتر و همچنین طرح های سه بعدی استفاده می شود که شما را جذب این هنر می نماید .


اندازه و شکل این نوع فرش به علت مدرن بودن بسیار متنوع است اما غالبا در اندازه های کوچک برای استفاده در اتاق خواب یا پادری وجود دارد . برای بافت این نوع قالی عموما از الیاف پلی استر ، اکرلیک ، پروپلین و حتی پشم استفاده می شود . به علت نوع الیاف و اندازه پرزها که حدودا 3 برابر یک فرش عادی است هنگام راه رفتن بر روی این مدل احساس راحتی و خوشایندی به شما دست می دهد .

یکی از مزیت های مهم موجود در محصولات فرش شگی که باعث فروش بیشتر آن گردیده است ، این است که می توان برای انواع دیزاین ها فرشی مناسب آن پیدا کرد . و چون خیلی از افراد به سبک مدرن در طراحی علاقمندند فرش شگی می تواند به جذابیت بیشتر این مدل طراحی بپردازد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش شگی' , 'انواع فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
خرید مستقیم فرش کاشان فراهم شد
فروش عمده و صادرات انواع تابلو فرش ماشینی
فرش چند شانه بخریم
لیست قیمت فرش 1000 شانه با آخرین آپدیت
درباره تابلو فرش ماشینی کلاریس
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ