خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

بررسی کامل فرش شگی

shiggy-carpet-designs.jpg

از فرش هایی که به تازگی به محبوبیت بالا دست یافته است ، محصولات فرش شگی می باشد که این محصولات به دلیل داشتن پرز های بلند دارای مشتریان خاص خود می باشد که ما به همین دلیل در این مقاله قصد داریم درباره طرح های مختلف فرش های شگی صحبتی را داشته باشیم ، تا شما در صورتی که قصد خرید قالی شیک و زیبا را برای خانه خود را دارید به صورت اصولی یک خرید مناسب داشته باشید و با توجه به دکوراسیون خانه خود ، طرح قالی شگی مورد نظرتان را انتخاب کنید.

 

1- بررسی کامل طرح های فرش شگی

قبل از اینکه به بررسی طرح های مختلف فرش شگی بپزداریم بهتر است که این قالی را به صورت کامل به شما معرفی کنیم تا یک اطلاعات کلی در رابطه با فرش شگی داشته باشید. همانطور که در خلاصه متن نیز بیان شد فرش های شگی دارای پرز بلند می باشد و دارای ساختاری فانتزی هستند که به همین دلیل و ویژگی گفته شده این فرش مناسب برای خانه های مدرن و دارای دکوراسیون شیک و نوآورنه خواهد بود. قالی شگی دارای طرحی به صورت قطعه قطعه شده می باشد که به این طراحی پایل نیز گفته میشود. ویژگی پرز های بلند در فرشهای شگی و همچنین پایل بودن آن باعث شده است که این قالی دارای نرمی بسیار فوق العاده ای بگردد و هنگامی که بر روی آن دستتان را بکشید و یا بر روی قالی فانتزی شگی راه بروید این نرم بودن را به خوبی احساس خواهید کرد.

 

1-1- جنس فرش ماشینی شگی

این محصول از جنس های مختلفی همچون پلی پروپبلین ، آکریلیک و همچنین پشم تولید میگردد که این جنس استفاده شده خود یک ویژگی می باشد زیراکه ، فرش ماشینی شگی می تواند به خوبی گرد و غبار محیط را جذب نماید و در نتیجه ، اطراف فرش منزل شما همیشه فاقد کثیفی خواهد بود. در ادامه ویژگی های این قالی ماشینی می توان به وزن بسیار مناسب آن اشاره داشت که حمل و نقل آن را بسیار آسان کرده و برای جایجایی دیگر شما مشکلی نخواهید داشت. البته در ادامه نیز باید بیان داشت که شستن فرش های شگی نسبت به قالی معمولی کمی سختر خواهد بود ولی از نظری دیگر زیبایی این قالی فانتزی را نمی توان نادیده گرفت.

 

1-2- طرح های مختلف فرش شگی

همانطور که گفته شد فرش شگی دارای طرح های مختلفی می باشد که از جمله طرح های فرش شگی می توان به طرح های مختلف قرار داده شده در فروشگاه فرش روز اشاره داشت که شما می توانید برای خرید به دسته بندی محصولات فرش شگی مراجعه کرده و انواع طرح های مختلف این فرش ماشینی را به همراه قیمت آن مشاهده نمایید.

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'فرش شگی' , 'فرش ماشینی شگی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
نکات مهم در خرید فرش از کارخانه کاشان به صورت مستقیم
ویژگی فرش کاشان برای خرید از کارخانه چیست
434
سایت فرش کاشان برای خرید مستقیم از کارخانه
فرش 1200 شانه دستباف گونه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ