خرید اینترنتی انواع فرش ماشینی کاشان

کارخانه فرش کاشان و علت انتخاب آن

kashan-carpet-factory-why-right-choice.jpg

در این مقاله می خواهیم درباره کارخانه فرش کاشان و علت انتخاب آن مطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که می توانید آن را مطالعه و مشاهده کنید و با کارخانه های قالیبافی کاشان آشنایی کامل را پیدا کنید . آیا میدانید که اولین شهری که در آن قالی ماشینی بافته شد کاشان بود و آیا میدانید که پایتخت فرش ماشینی جهان کاشان نام گرفته و کارخانه های زیادی در کاشان حول محور قالیبافی ماشینی در حال فعالیت هستند . پس اگر نمی دانید توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و با آن ها آشنایی پیدا کنید . برخی ها سوال می کنند که فرش خوب را از کدام کارخانه بخریم که دارای کیفیت بالا باشد و دارای اصالت تولید کالا باشد . چرا برخی ها دنبال این هستند که حتما قالی را از کاشان بخرند . جواب ما واضح است که وقتی شما دنبال جنس خوب می گردید حتما از جایی خواهید خرید که دارای تجربه بسیاری باشد . کاشان هم دارای تجربه زیادی در این عرصه است . در ادامه سعی شده است توضیح کامل برای این موضوع که کارخانه فرش کاشان چرا انتخاب مناسب است و چرا باید برای دکوراسیون خانه خود از این مکان انجام بدهید ، تا یک خرید مناسب و یه یادماندنی را داشته باشید.

 

1- کارخانه قالیبافی و فرش ماشینی کاشان

کاشان یک شهر 7000 ساله است و حدودا یک دهه است که در صنعت نساجی نیز فعالیت می کند . پدر صنعت نساجی ایران فردی است اهل کاشان که کل  صنعت نساجی ایران را پایه گذاری کرد . ایشان جناب آقای ارباب تفضلی بودند که به این صنعت در ایران رونق بخشیدند . چون فرش ماشینی کاشان هم جز منسوجات محسوب می شود ، اولین قالیبافی به صورت ماشینی به واسطه حضور فعال کاشان در عرصه نساجی در کاشان صورت گرفت . در سال 1350 یک دستگاهی که قرار بود اولین بافنده ماشینی قالی کاشان باشد به نام ژاکارد وارد شد و در حال حاضر نیز برخی از این بافنده ها در کاشان به صورت مدرن در حال کار و بافتن فرش ماشینی کاشان است . این قالی ها به صورت طرح های ساده و ابتدا با تعداد تراکم و شانه پایین بافته می شدند و امروزه با دستگاه های پیشرفته در تعداد شانه بالا بافته می شوند .

 

2- کارخانه فرش کاشان و استفاده از الیاف خوب و با کیفیت  

الیافی که در فرش ماشینی استفاده می شود باید تایید شده باشد و در کارخانه فرش کاشان هم از همین الیاف تایید شده و با کیفیت استفاده می شود . در واقع باید گفت جنس نخ و تار و پودی که در یک قالی استفاده می شود در دوام و کیفیت خود آن هم تاثیر خواهد گذاشت . کاشان به علت اینکه در حال حاضر و در قدیم دارای صنعت نساجی بسیار قوی بوده است اکنون نیز به همین علت از منسوجات با کیفیت در کارخانه های فرش کاشان استفاده می کند . حال انتخاب با خودتان است که فرش ماشینی خودتان را از کجا تهیه کنید .

 

2-1- کارخانه فرش کاشان و تجهیزات درجه یک

وقتی از تجربه صحبت می کنیم دقیقا منظور ما این است که یک کارخانه قالیبافی باید تجربه کافی را برای بافتن قالی و نحوه آن ، استفاده از تجهیزات مناسب و اینکه بدانند از کدام نوع دستگاه برای بافت قالی استفاده کنند و سوم اینکه سلیقه مشتریان جدید و قدیم را نیز می دانند . امروزه به عنوان اینکه کاشان پایتخت فرش ماشینی جهان شناخته می شود و در این حوزه دارای تجربه خوبی است . پس شما می توانید این مطلب را به خاطر داشته باشید که کاشان به خاطر وجود فعالیت در حوزه فرش ماشینی امروزه با بهترین دستگاه ها قالی های خود را می بافد و در اختیار بازار قرار میدهد .

 

3- چگونه از کارخانه فرش کاشان قالی ماشینی بخریم ؟

شما یا باید یکی از همسایه های کاشان باشید یا اینکه در این محل سکونت داشته باشید و بتوانید برای خرید به این کارخانه ها مراجعه کنید . اما متاسفانه بیشتر مردم به کارخانه های کاشان به علت دوری دسترسی ندارند و ممکن است در خرید فرش ماشینی اصل کاشان دچار مشکل شوند . ما به شما پیشنهاد می کنیم که از سایت فروشگاه اینترنتی فرش روز اقدام کنید . این فروشگاه دارای انواع و اقسام نمونه های قابل مشاهده برای خرید فرش ماشینی است . شما بعد از خرید از این فروشگاه ، هرجای ایران که باشید قالی خریداری شده را درب منزل تحویل خواهید گرفت .

 

کلمات کلیدی مرتبط :
'کارخانه فرش کاشان' , 'فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش ماشینی' , 'فرش ماشینی'
نظرات فرش روز
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
کد امنیتی :
CAPTCHA Image کد امنیتی را وارد کنید:
Refresh Image
دیگر مطالب کاربردی فرش
ابعاد فرش ماشینی کاشان برای تمامی مکان های خانه
ابعاد و قیمت فرش 24 متری ماشینی کاشان با تضمین کیفیت
فرش 1200 شانه دستباف گونه
سیر تکاملی موفقیت های فرش کاشان
تنوع رنگی فرش 1000 شانه و 1200 شانه
ادامه
نماد اعتماد الکترونیکی
سوالات رایجسوالات رایج فرش روز تلفن تماس03155353082 - 03155353081

۷ روز هفته، ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم.

خدمات ویـژه فرش روز
سبد خرید انواع فرش ماشینی
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
 فرش ماشینی ، فرش ماشینی کاشان ، خرید فرش ، فروش فرش ، خرید اینترنتی فرش ، فروش اینترنتی فرش ، خرید مستقیم فرش ، فرش اصل ، فرش ماشینی اصل ، فرش اصل کاشان ، خرید مستقیم فرش ، خرید اینترنتی فرش از کارخانه ، خرید مستقیم فرش از کارخانه ، کارخانه فرش کاشان ، تحویل فرش درب منزل ، tva lhadkd ، فرش کاشان ، قیمت فرش ، لیست قیمت فرش ، فرش درجه یک ، فرش خوب ، فرش ماشینی دستباف گونه ، فرش ماشینی 700 شانه ، فرش ماشینی هفتصد شانه ، فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ ، فرش ماشینی 700 شانه 12 رنگ ، فرش ماشینی 1200 شانه ، فرش ماشینی 1000 شانه ، فرش ماشینی هزار شانه ، فرش ماشینی طرح هفتصد ، تابلو فرش ، تابلو فرش منظره ، تابلو فرش آیه ، تابلو فرش چهره ، تابلو فرش سفارشی ، فرش 1200 شانه ، فرش 700 شانه کاشان ، فرش 1000 شانه کاشان ، فرش 1200 شانه کاشان ، فرش ماشینی 500 شانه ، فرش ماشینی پانصد شانه ، فرش فانتزی ، فرش شنل ، گلیم فرش ، گلیم فرش کاشان ، گلیم فرش ماشینی کاشان ، فرش شگی ، فرش فریز ، تابلو فرش 700 شانه ، تابلو فرش 500 شانه ، تابلو فرش 1000 شانه ، تابلو فرش 1200 شانه ، تابلو فرش ماشینی ، فرش درجه یک ، فرش درجه یک اصل ، فرش ارزان ، فرش ارزان قیمت ، قیمت فرش ارزان ، فرش ارزان خوب ، فرش 700 شانه 10 رنگ ، فرش 700 شانه 8 رنگ ، فرش 1200 شانه 12 رنگ ، فرش 1000 شانه 8 رنگ ، فرش 1000 شانه 10 رنگ ، فرش 1000 شانه 12 رنگ